Проєкт «Мережа агентів соціального підприємництва» запрошує

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Kyrylo Dubrovin

шаблон-макета-для-сайта-1-1024x536
Проєкт «Мережа агентів соціального підприємництва» запрошує

Чи можна за допомогою соціального підприємництва стати незалежними та продовжувати нести свою соціальну місію? Як знайти та випробовувати свою ідею для бізнесу? Що таке брендування, маркетинг, менеджмент, бізнес- та фінансове планування?

Якщо хоча б на одне з цих питань команда вашої громадської організації не може відповісти –реєструйтеся на проєкт «Мережа агентів соціального підприємництва» та відправляйте двох своїх креативних членів на інтенсивне двомісячне навчання. Буде гаряче і водночас максимально корисно!

 Кваліфіковані тренери нададуть всю необхідну інформацію для розвитку вашої громадської організації. Під час проходження навчальних модулів ви отримаєте знання та всі ті інструменти, які допоможуть вашій організації у започаткуванні та розвитку соціального підприємництва.

 Ви познайомитеся із роботою вже існуючих соціальних підприємств під час семиденної мандрівки Study-туром по Україні. Відвідаєте Краматорськ, Харків, Полтаву, Київ, Житомир, Рівне, Луцьк та Львів; побуваєте в коворкінгу візажистів, музеї у темряві, соціальній майстерні “Woodluck” та інших незвичайних локаціях. Візьмете у свою скарбничку різноманітні кейси, які допоможуть вашій організації стати краще та започаткувати своє соціальне підприємство.

  Завдяки участі у цьому проєкті ви не тільки зможете покращити економічний стан, а ще й підвищити соціальну свідомість населення всієї своєї громади!

 Детальніше про захід 


Останні публікації цього розділу:

Експертні послуги зі стратегічного планування для короткотермінового проєкту

Тендер на постачання серверного обладнання та програмного забезпечення для НАЗК

Постачальник юридичних послуг з підтримки реформування регулятора у сфері розвідки та видобутку корисних копалин в Україні

Тендер на поліграфічні послуги щодо небрендованих матеріалів USAID ERA

Запрошення для у участі у тендері на закупівлю підйомника для офісу

Конкурс на закупівлю послуги з проведення фасилітованої сесії для розробки стратегічного документа