Послуги щодо розробки методології оцінки та аналізу регіональних медіа, створення тренінгів для представників медіа в рамках діяльності програми “Єднання заради дії”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Vasyl Vintsiv

logo_avatar-04 (1)
Послуги щодо розробки методології оцінки та аналізу регіональних медіа, створення тренінгів для представників медіа в рамках діяльності програми “Єднання заради дії”

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX шукає виконавця (організації, консультантів) з надання консультаційних послуг щодо розробки методології оцінки та аналізу регіональних медіа на дотримання журналістських стандартів, а також на виявлення мови ворожнечі та стереотипів щодо населення ВПО та створення тренінгів для медіа в рамках діяльності програми “Єднання заради дії”. Дати дії договору, який заплановано укласти із переможцем конкурсу, будуть встановлені після визначення переможця. Термін дії договору – 8 місяців з можливою пролонгацією договору ще на 5 місяців. У зв’язку з чим, оголошуємо тендер «Розробка методології оцінки та аналізу регіональних медіа, створення тренінгів для представників медіа». 

Зацікавленим сторонам необхідно підготувати свою цінову пропозицію, заповнивши Додаток 1 (в т.ч. таблицю 1). Детальний опис послуг наведено у Додатку1. Пропозиція повинна бути написана українською мовою, містити реквізити заявника, а ціни мають включати в себе необхідні податки та збори, та залишатися в силі не менше 60 діб після завершення дати подання ЗП.  

У випадку вашої зацікавленості, просимо надсилати -комерційні пропозиції до 23:59 год, 3 серпня 2022 р. на електронну адресу: [email protected] з темою листа «Розробка тренінгів, методології оцінки та аналізу регіональних медіа»-Пропозиція». 

Заявник несе відповідальність за вчасність подання та достовірність поданих комерційних пропозицій.  

Надсилаючи пропозиції електронною поштою, переконайтеся, що вони підписані, відправляються у форматі *.pdf чи *word та не містити вірусів чи пошкоджень.

Детальніша  інформація про конкурс та умови тут: Media Consultant

Термін подачі пропозицій: 3 серпня 2022 р.


Останні публікації цього розділу:

Тендер із закупівлі продовольчих та непродовольчих товарів для надання благодійної допомоги

Закупівля генераторів бензинових

Схема грантів Twinning R&I у Великій Британії та Україні

Тендер із закупівлі генераторів

DiXi Group шукає онлайн-платформу для розміщення онлайн-курсу

Запит на надання пропозиції щодо закупівлі послуг із розробки навчальних курсів та сервісів з якісної підготовки кадрів для аграрного сектору та їх успішного працевлаштування в аграрних компаніях України