Конкурс заявок для отримання медіа субгранту

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
opolenko

writing-on-a-notebook press преса змі медіа
Конкурс заявок для отримання медіа субгранту

У рамках діяльності з протидії дезінформації, Національний Демократичний Інститут (НДІ), оголошує конкурс заявок для отримання медіа субгранту та запрошує засоби масової інформації та ОГС, які мають релевантний досвід подавати заявки. НДІ планує надати субгрант вже існуючому засобу масової інформації чи громадській організації для створення медіа продуктів для різних каналів комунікації та аудиторій (наприклад, радіопрограми, онлайн статті, інтернет-джерела новин, телебачення, месенджери, співпраця з регіональними медіа тощо), які будуть поширені по всій території України, або в певних регіонах. Метою такої діяльності є зменшення вразливості українців до російської дезінформації та пропагандистських наративів. Обрана організація матиме можливість обрати регіони для ведення цієї діяльності на власний розсуд. Проєкт триватиме протягом 2023 року. 

Надсилайте пропозиції на електронну адресу [email protected] або [email protected] до 14 квітня 2023 року до 23:59 за київським часом.

Детальний опис та пакет документів.

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю швидкоспоруджувальних захисних споруд цивільного захисту / Tender Notice for the Procurement of Modular Civil Defence Shelters

Закупівля послуг з розробки та виготовлення відеоролику про реалізацію проєкту

БО БФ «Карітас Кривий Ріг» оголошує тендер на закупівлю питної води (бутильованої та на розлив)

Конкурс на закупівлю Планшеток інструктора з орієнтування і мобільності

Літня школа Viadrinicum 2023 " Learning City. Beyond the Classroom"

Громадська організація «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» оголошує конкурс на закупівлю бальзамів для губ