Конкурс на закупівлю послуг з розробки та проведення промо кампанії (подовжено)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
DG-East

OfficeSignA3-bluepng_Page2-300x212
Конкурс на закупівлю послуг з розробки та проведення промо кампанії (подовжено)

Проект «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East) – це програма Агентства США  міжнародного розвитку (USAID), що реалізовується в Україні компанією Кімонікс Інтернешнл Інк. Метою Проекту DG-East є зміцнення зв’язків і довіри між громадянами та їх урядом у Східній Україні, а також ефективне сприяння громадській свідомості, соціальному підприємництву, залученню громадян та вигодам широкої інтеграції в євроатлантичну спільноту. 

У рамках своєї діяльності DG East планує здійснити закупівлю послуг з проведення промо кампанії для Міністерства молоді та спорту України.

Нарада перед прийомом пропозицій. Нарада перед прийомом пропозицій буде проведена за допомогою Teams зустрічі о 15:00 за київським часом, 03 квітня, 2023 р щоб надати Оферентам можливість дізнатися більше про DG-East і задати будь-які запитання стосовно цього ЗНП та процедури тендеру. Кімонікс запрошує усі організації відвідати цю нараду перед прийомом пропозицій. Для участі у нараді перед прийомом пропозицій необхідно попередньо зареєструватися. Реєстраційну інформацію (назву організації, ПІБ учасників наради) та будь-які запитання просимо надсилати на адресу [email protected] до 12:00 за київським часом, 31 березня, 2023 р.

Зареєстрованим участникам буде надіслане посилання на Teams. В темі листа обов’язково вказуйте номер конкурсу DGE-RFP035

Деталі конкурсу знаходяться за посиланням: RFP_Promo-campaign-_DGE-RFP035 (файл оновлено додано додаток 3 -відповідальність та форма самозасвідчення розміру Субпідрядника)

Прохання надсилати Ваші питання та пропозицію на електронну адресу [email protected]зазначивши в темі листа номер DGE-RFP035  та вказавши назву Вашої організації в самому листі. 

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог цього конкурсу можна надсилати до 1 квітня 2023 року.

 

Аудио запис наради перед прийомом пропозицій з відповідями на питання Q&A

Кінцевий термін подання пропозицій – 12 квітня, 2023 року, 18:00 за київським часом. 


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю швидкоспоруджувальних захисних споруд цивільного захисту / Tender Notice for the Procurement of Modular Civil Defence Shelters

Закупівля послуг з розробки та виготовлення відеоролику про реалізацію проєкту

БО БФ «Карітас Кривий Ріг» оголошує тендер на закупівлю питної води (бутильованої та на розлив)

Конкурс на закупівлю Планшеток інструктора з орієнтування і мобільності

Літня школа Viadrinicum 2023 " Learning City. Beyond the Classroom"

Громадська організація «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» оголошує конкурс на закупівлю бальзамів для губ