Субгрант для розробки навчального курсу для нарощування потенціалу українських ММСП

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


chemonics_logo
Субгрант для розробки навчального курсу для нарощування потенціалу українських ММСП

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) запрошує подавати концепції для одержання субгранту для розробки та впровадження навчального курсу, що охоплює весь виробничий цикл («від лану до столу») для нарощування потенціалу та розвитку практичних навичок українських мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП). 

Проект AГРО планує надати субгранти зареєстрованим офіційно зареєстрованим українським приватним юридичним особам, неурядовим організаціям та бізнес-асоціаціям, що займаються садівництвом, м’ясом і молоком, птахівництвом (крім курятини), аквакультурою, кондитерською та крафтовою продукцією з метою розробки та впровадження навчального курсу, що охоплює весь виробничий цикл («від лану до столу») для нарощування потенціалу та розвитку практичних навичок українських мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), що працюють у вищезгаданих ланцюгах створення вартості.

Головними цілями цих субгрантів є:
1) Забезпечити доступ ММСП до практичних знань про новітні технології виробництва, переробки та післяврожайної обробки с/г продукції.
2) Забезпечення умов для створення ММСП доданої вартості за рахунок практичних навчальних модулів, що були застосовані на практиці в конкретному ланцюгу доданої вартості.
3) Підтримка впровадження міжнародного досвіду та практик ведення с/г діяльності на основі практичних b2b та b2c кейсів.

На адресу [email protected] з посиланням на RFA-36 необхідно:

  • до 18:00 10 січня 2022 р підтвердити свою присутність, надіславши ім’я учасника, назву організації, електронну адресу, щоб зареєструватися на передзаявочний on-line семінар, який відбудеться 11 січня 2022 року з 15:00 до 16:00. Під час передзаявочного on-line семінару можна задати питання і отримати вказівки щодо порядку підгтовки концеції субгрантового проекту.
  • до 18:00  17 січня 2022 р надсилати на ім’я Ігоря Цимбалістого, менеджера відділу субгрантів і контрактів усі питання щодо цього ЗПЗ. Проект АГРО надасть відповіді на всі отримані запитання не пізніше 19 січня 2022 р.
  • до 18.00 24 січня 2022 р. подавати концепції субгрантових проектів (включаючи бюджет та супровідну документацію). 

Завантажити повний опис технічного завдання

Завантажити Додатки


Останні публікації цього розділу:

Конкурс грантів швидкого реагування для жіночих/феміністичних організацій у межах Проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна»

Тендер на закупівлю послуг організації та проведення літнього табору психологічної реабілітації

Оголошення про тендер: послуги друку

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення національного дослідження в Україні

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення фокус груп

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю та адресну доставку медикаментів та товарів медичного призначення для забезпечення реалізації проектів Організації