Конкурс на одержання субгранту для реалізації проекту «Консультуй і Експортуй»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Chem
Конкурс на одержання субгранту для реалізації проекту «Консультуй і Експортуй»

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) розглядає можливість надання субгранту українським недержавним підприємствам, основним видом діяльності яких є експорт плодово-ягідної продукції українського виробництва.

Метою цього субгранту є покращення доступу ММСП, які є виробниками плодово-ягідної продукції (фрукти та ягоди), до інформаційних, консультаційних та навчальних послуг, спрямованих на виробництво, післяврожайну обробку та зберігання продукції орієнтованої на експорт. Основна діяльність може включати, але не обмежуватися:

  1. Консультаційно-інформаційні послуги.
  2. Проведення онлайн та офлайн навчальних заходів (залежно від епідеміологічної ситуації).
  3. Проведення інформаційних заходів для залучення нових постачальників, які можуть скористатись послугами та реалізувати продукцію експортеру.
  4. Проведення іншої активності, спрямованої на покращення співпраці між експортерами та ММСП в секторах виробництва фруктів та ягід.

Очікується, що заявники запропонують та згодом розроблять власний реєстр послуг, навчальних тренінгів та заходів, які будуть адаптовані до потреб постачальників на основі досвіду заявників та особливостей їх діяльності.

Проект AГРО заохочує заявки від організацій, які відповідають вищезазначеним критеріям прийнятності та демонструють наступне:

  1. Заявники повинні представляти українські недержавні підприємства, основним видом діяльності яких є експорт плодово-ягідної продукції, виробленої українськими ММСП;
  2. Заявники повинні бути готовими співінвестувати у цю діяльність не менше 10% від загальної суми бюджету проекту;
  3. Заявники повинні мати принаймі 3 роки досвіду у здійсненні подібних заходів, що передбачені цим субгрантом.
  4. Заявникам необхідно надати детальний опис відповідної роботи, проведеної організацією або її персоналом для інших клієнтів за останні 3 роки.

Повний опис технічного завдання дивіться за посиланням.
Додатки можна завантажити за посиланням.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Проект АГРО проведе передзаявочний on-line семінар 13 січня 2021 р. з 10.00 до 12.00 години за київським часом. Зацікавлені заявники, які відповідають наведеним у Розділі III ЗПЗ № 20 критеріям прийнятності та бажають взяти участь у цьому семінарі, повинні підтвердити свою участь, надіславши ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону до 12 січня 2021 р. на адресу [email protected] з посиланням у темі листа на RFA № 20.

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) слід подавати в електронному форматі на нижчезазначену адресу електронної пошти з посиланням на RFA №20. Заявки повинні бути подані не пізніше 18:00 за місцевим часом 22 січня 2021 р. на адресу: [email protected].

Усі питання щодо ЗПЗ №20 просимо надсилати на ім’я менеджера відділу субгрантів і контрактів Аліну Пікінер, на електронну адресу: [email protected] з посиланням на RFA № 20 у темі листа.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на постачання послуг із добровільного медичного страхування на 2022 рік для Представництва Датської Ради у справах біженців в Україні (ДРБ)

Open-call: отримайте воркшоп із комунікацій для вашого соціального проєкту

Відкрився прийом заявок на першу Школу Енергетичної Кооперації

Реєстрація на тренінг «Особливості управління відходами на місцевому рівні»

Тендери на проведення аналізу системи управління місцевою громадою

Тендер на закупівлю розумних зупинок громадського транспорту