Гранти від NESEHNUTI для Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Borys Kudar

190115
Гранти від NESEHNUTI для Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей

Чеська неурядова некомерційна організація NESEHNUTI в рамках програми Шлях ініціативи  запрошує Вас взяти участь в конкурсі на підтримку громадських ініціатив України та пропонує свою допомогу в організації Вашої громадянської кампанії. 

Інформацію про програму підтримки і заявку можна завантажити тут.

 Учасником програми можуть стати:

Неурядові некомерційні організації, незалежні засоби масової інформації та неформальні об’єднання, місцеві асоціації та спілки, які територіально знаходяться у Херсонській, Миколаївській і Кіровоградській областях. Допомога не надається політичним партіям або їх формальним і неформальним філіям. 

Основні напрямки, які підтримує програма:

  • Захист навколишнього середовища, клімату, природи або прав тварин
  • Участь громадськості в прийнятті рішень, вільний доступ до інформації
  • Рівноправність чоловіків і жінок
  • Захист прав людини (включаючи громадянські та соціальні права, права меншин та малозабезпечених верств населення)
  • Незалежна журналістика 

Яка надається підтримка?

Відібрані групи та ініціативи візьмуть участь в тренінгах під керівництвом професійних тренерів з Чеської Республіки, за допомогою яких учасники зможуть перевтілити свої ідеї в конкретні плани громадських кампаній, а потім реалізувати їх з липня 2020 до серпня 2021 року. Ми відшкодуємо всі витрати, пов’язані за участю в тренінгах (проїзд, харчування та, за необхідності, проживання). Додатково ініціативи отримають фінансову допомогу на реалізацію кампанії в розмірі до 40 тисяч гривень, а також регулярні консультації від закордонних експертів по електронною поштою та Скайпом, консультації експертів у Вашому місті і оперативну підтримку Вашої ініціативи.

 

Які ідеї, кампанії та ініціативи ми шукаємо?

Тільки ті, на основі яких можна побудувати громадську кампанію, найбільш важливою частиною якої є мобілізація певної частини населення з метою досягти конкретних змін і результатів. Наше розуміння «громадської кампанії” ми виклали тут. Рекомендуємо прочитати цю статтю перед тим, як Ви почнете заповнювати анкету. 

Які заявки нам не підходять?

Проекти з соціальної роботи, одноразові заходи, різні просвітницькі та загальноосвітні кампанії, лекції або видавництво інформаційних матеріалів, які не ставлять собі за мету конкретні системні зміни. 

Основні дати

31 березня 2020 року – останній термін прийому анкет-заявок (пропозиції, що надійшли після цього терміну, не розглядатимуться). 

6 квітня 2020 року – всі кандидати отримають інформацію про підсумки конкурсу, та з обраними кандидатами домовимося про дату зустрічі. 

14-21 квітня 2020 року – зустрічі з обраними кандидатами (зустріч не є гарантією, що вас остаточно вибрали і включили в програму підтримки). 

Липень 2020 року – тренінг, під час якого Ви будете складати детальні плани громадських кампаній за допомогою експертів. Участь у тренінгу – обов’язкова (3-4 учасники від кожної з обраних ініціатив).

Липень 2020 – серпень 2021 – фактична реалізація громадських кампаній. 

Лютий 2021 – семінар, на якому ми разом оцінимо ваші проміжні результати реалізації кампанії. На основі Ваших результатів в ході реалізації кампанії ми разом зробимо актуалізацію плану кампанії. 

Липень / серпень 2021 – моніторингові зустрічі, оцінка реалізації кампанії.

Будь ласка, надсилайте Ваші заявки до 31 березня 2020: [email protected] 

Бланк заявки доступний за посиланням.

 За більш детальною інформацією звертайтесь: [email protected] або [email protected], 097-712-62-87.

 


Останні публікації цього розділу:

Надання пакету послуг з ВІЛ, ТБ та ВГС для людей в конфлікті з законом та надання послуг з ВІЛ серед ЛВІН та ЧСЧ в цивільному секторі

2 хвиля національного проєкту “Digitaliзація громадських організацій”

Тендер на закупівлю туристичних вказівників для Станіславської ОТГ

Тендер на закупівлю вуличного обладнання для Станіславської ОТГ

Тендер щодо постачання IT витратних матеріалів для офісів проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» в Києві, Краматорську, Сєвєродонецьку та Маріуполі

Тендер на закупівлю обладнання для туризму для Станіславської ОТГ