Що трапилось в The British Embassy Kyiv?

Мабудь багато з НУО бачили анонс цього конкурсу. Уважно перегляньте офіційну інформацію щодо конкурсу за цим ...

Screen Shot 2017-03-02 at 13.03.39
Що трапилось в The British Embassy Kyiv?

Мабудь багато з НУО бачили анонс цього конкурсу.

Уважно перегляньте офіційну інформацію щодо конкурсу за цим посиланням https://www.gov.uk/government/world-location-news/call-for-project-proposals-in-2017-under-the-fcos-global-britain-fund . Серед 8 офіційних критеріїв для оцінки – how well defined and relevant the outcome is and how outputs will deliver this change. Несподівано, але аплікаційна форма не містить ЖОДНОЇ згадки про outcome! Можете переконатись – за посиланням знайдете як завантажити форму, скористуйтеся пошуком по сторінци чи скролом. Форма надає тлумачення  outputs, indicators, baseline і т и, але жодної згадки, чи навіть місця де можно було б дописати про outcome. Між тим outcome є важливою складовою проектної діяльності, навіть більше того, його відсутнісь є формальною ознакою відмовити кожному з вас, хто вже подався чи планує податися на цей конкурс.

Дуже часто англійські і американські фонди виступали лідерами інновацій для третього сектора, отже від них очікуються найвищі стандарти як в компетентності, так і в організації процесів. Сподіваюсь ще до дедлайну організатори нададуть необхідні публічні пояснення з цього питання і жоден з вас не стикнеться з цією проблемою.

 

 

 

 


Останні публікації цього розділу:

Проблема 21 травня. Легітимний президент чи стан interregnum*?

Напрями безбар’єрності в молодіжній роботі

Що не є форум-театром або культура поваги до авторських методик

Як громадським і благодійним організаціями покращити комунікацію?

Як зупиняти кризи в корені: три рекомендації для донорів

Де і як шукати ідеї для проєктів?

  • http://www.prostir.ua/ Prostir

    Посольство надало коментар щодо Вашого зауваження:
    “Шановні колеги,
    Дякуємо за Ваше повідомлення.
    Так як поняття “project outcome” є ідентичним з “project purpose”, ми зробимо правку в тексті нашого оголошення, щоб уникнути подальше непорозуміння”.

  • Vadim

    ЕС, ООН, PACT/ENGAGE та інші відрізняють outcome від purpose і їх форми мають окремі поля для їх опису. Отже бачення відповідальної особи Посольства відрізняється від мейнстріму, на жаль не може бути зрозумілим “за замовчуванням” та потребує чіткого визначення. Дуже добре, що Посольство оперативно відреагувало та зробить необхідну правку. Приємно, що громадський простір у нас тут виявляється таким дієвим)