Використання принципів Універсального Дизайну в політиці рівних можливостей British Council

Під час зустрічі комітету корпоративної соціальної відповідальності «Європейської бізнес Асоціації» (ЄБА) в Україні, що відбулася у приміщенні British Council, була представлена концепція ...

Використання принципів Універсального Дизайну в політиці рівних можливостей
Використання принципів Універсального Дизайну в політиці рівних можливостей British Council

Під час зустрічі комітету корпоративної соціальної відповідальності «Європейської бізнес Асоціації» (ЄБА) в Україні, що відбулася у приміщенні British Council, була представлена концепція Універсального дизайну.

Захід відбувався в рамках представлення політики рівних можливостей, що використовується цією установою в своїй роботі. Директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс, разом з координатором напряму EDI (Equality, Diversity, Inclusion – Рівність, Різноманітність, Інклюзія) Катериною Титарчук, розповіли представникам компаній-членів ЄБА про кращі практики та інструменти, які Британська Рада використовує в свої роботі для забезпечення рівних умов для всіх працівників та клієнтів, незалежно від раси, статі, сексуальної орієнтації та будь-яких інших ознак.

Під час заходу представник ПРООН в Україні Аліна Стеценко розповіла про концепцію та принципи універсального дизайн як інструменту розбудови інклюзивного суспільства, де усі люди відчувають на рівні з іншими щодо можливостей навчання, пересування, працевлаштування тощо.Просування принципів Універсального дизайну в Україні відбувається в рамках діяльності Спільної Програми ПРООН, ЮНІСЕФ, ВООЗ, МОП «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні».

Ознайомитися з презентацією та завантажити пам’ятку доступності приміщень, яку використовує в своїй роботі Британська Рада в Україні, можна на цьому веб-сайті.

Слід зазначити, що концепція універсального дизайну все частіше згадується у заходах, присвячених архітектурі, освіті та доступності.

Джерело : Веб-сайт Універсального дизайну

Автор : Аліна Стеценко, PR фахівець


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Стратегування громад: прагнення ЦСР попри війну

«Як спілкуватись під час війни»: для представників громад Херсонської області провели тренінг

Кава, діалог, партнерство: ГО “Центр іноваціного розвитку «Персона» розповідає про старт проєкту «Імпульс»

Допомагаєте постраждалим від кримінальних злочинів в ході війни? Опитування для покращення кримінального процесу

«Тіньові сторони активізму»: проєкт від PRO WOMEN UA для підтримки тих, хто завжди підтримує інших

Представлено Концепцію відновлення річок Менської громади на засадах природоорієнтованих рішень