Опитуємо та підтримуємо громади у створенні лісосмуг
Шановні колеги!Якщо вас турбує стан лісосмуг у вашій громаді, або фермерському підприємстві просимо пройти опитування.Опитування проводить благодійний фонд «Пелі кен лів» в межах ...
Додано:
Pelicanlive_2026
Шановні колеги!
Якщо вас турбує стан лісосмуг у вашій громаді, або фермерському підприємстві просимо пройти опитування.
Опитування проводить благодійний фонд «Пелі кен лів» в межах проєкту #ЛісосмугиЖиття за фінансової підтримки ING Bank Ukraine спільно з НУБІП Україна. Місія проєкту – відновлювати, створювати та зберігати лісосмуги в Україні.
Ваші відповіді допоможуть нам обрати громади / фермерські підприємства для партнерства у 2026 та 2027 роках. Щомісячно ми підсумовуємо результати, підбираємо відповідний формат і обсяг підтримки для громад та фермерських господарств.
Ми підготували два типи питань:
- про потреби громади/фермерів у відновленні лісосмуг (або створенні)
- розуміння організаційних та юридичних питань.
За результатами опитування ми сформуємо і опублікуємо узагальнений звіт, який можна буде використовувати як джерело даних для екологічних проєктів та проєктів відновлення.
Благодійний фонд «Пелі кен лів» системно працює над відновленням лісосмуг. Нижче перелік як фонд підтримує громад партнерів:
- координує процес відновлення, або створення лісосмуг;
- проєктує роботи, підбирає види саджанців і планує схеми змішування, забезпечує повністю, або частково саджанцями;
- проводить моніторинг ділянок протягом 7-ми років;
- надає загальний план догляду за створеними лісосмугами, забезпечує науковий супровід і консультації, зокрема виїзди експертів на ділянки;
- закупає техніку та обладнання для догляду за лісосмугами;
- проводить навчальні заходи для представників громад і активістів (юридичні, екологічні, організаційні теми).
- надає партнерську підтримку громадським організаціям та проєктам, спрямованих на збереження природного біорізноманіття;
- надає юридичні консультації.
Попереднє опитування щодо значення лісосмуг проводилось спільно з Всеукраїнською асоціацією ОТГ у жовтні 2020-го року. В опитуванні брали участь 80 лідерів об’єднаних територіальних громад із 22 регіонів України. 14% міських ОТГ, 41% селищних і 45% сільських. Ознайомитись з результатами опитування 2020-го року можна за посиланням.
Будь ласка, напишіть нам якщо маєте додаткові питання по темі лісосмуг. Ми відкриті до співпраці.
Електрона адреса: [email protected]
- https://www.facebook.com/LisosmugyPeli
- https://facebook.com/pelicanlivecf
- https://www.instagram.com/peli.canlive/

