Додатковий набір на 7-денний ретрит “Тіло.Ресурс.Баланс” для лідерів/ок ГО

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Center Ahalar

Наші улюблені речі (1)
Додатковий набір на 7-денний ретрит “Тіло.Ресурс.Баланс” для лідерів/ок ГО

Вже стало доброю традицією для команди Центру АХАЛАР проводити ретрити восени в Карпатах. Цього року одна частина місць заброньована для тих людей, хто навчається на курсі “Абетка саморегуляції — 6.0”, а друга — відкривається для реєстрації прямо зараз.

Центр АХАЛАР запрошує лідерів/ок ГО, які зацікавлені у подоланні емоційного вигорання, щоб продовжити допомагати розвитку та відновленню країни, громадського сектору.

КОЛИ? 23-29 вересня 2024.

ДЕ? м. Славське, Львівська область, “Креативна резиденція – МС 6”.

ДЛЯ КОГО?
-Для працівників ГО та волонтерів, які працюють в ГО.
-Для тих, хто вигорів, хто хотів би знизити рівень накопиченого стресу.
-Для тих, хто хоче отримати нові навички в подоланні стресу та підвищенні стресостійкості.

ЩО БУДЕМО РОБИТИ?
Ретрит — це унікальна можливість тотального перезавантаження та відновлення психоемоційного і фізичного ресурсу.

Ретрити від центру АХАЛАР — це відпрацьована програма на основі практик тілесної терапії, mindfullness, дихальних вправ та інших дієвих інструментів.

Наш досвід дозволяє створити простір для глибинної внутрішньої роботи та особистих трансформацій кожного учасника.

РЕЄСТРАЦІЯ: https://forms.gle/wSEt7CvujDM2rG2L6
ДЕДЛАЙН: 18 серпня 2024, 23:59.

Результати відбору будуть надіслані на пошту, яку вказано у реєстраційній формі (будьте уважні, щоб не зробити помилки при написанні адреси) до 26 серпня 2024.

Проживання та харчування безплатне. Кошти за проїзд не відшкодовуються.

Слідкуйте за оновленнями у групі на Facebook https://www.facebook.com/CenterAhalar та на сайті АХАЛАР https://ahalar.org/

Проєкт «Адаптація замість виснаження» реалізується за фінансування Національного фонду підтримки демократії NED (National Endowment for Democracy).


Останні публікації цього розділу:

Послуги профілактики ВІЛ серед групи підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ чоловіків, які мають сексуальні стосунки з чоловіками (ЧСЧ) у Волинській області

Запит на отримання пропозицій по канцтоварам, побутовій хімії та частуваннях

Тендер на закупівлю обладнання та товарів медичного призначеня

Закупівля канцтоварів, товарів для фасилітації та устаткування за рамковим договором

Тендерна пропозиція на надання послуг проведення дослідження у Херсонській та Миколаївській областях

Школа демократії для молоді від Democracy Reporting International