Тендер на проведення аналізу, дослідження та тренінгу з інформаційно-комунікативних технологій

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Center Ahalar

ТЕНДЕР
Тендер на проведення аналізу, дослідження та тренінгу з інформаційно-комунікативних технологій

Центр гуманістичних технологій АХАЛАР в рамках програми «Платформа розвитку громадянського суспільства» (від ІСАР “Єднання”), оголошує тендер на проведення дослідження, аналізу необхідних змін до системи прийняття рішень та дводенного тренінгу з інформаційно-комунікативних технологій (ICT).

Від тренера очікується:

  • Вивчити існуючу в організації систему роботи з цільовими аудиторіями: залучення, утримання ЦА,
  • Провести дводенний тренінг для команди по інформаційно комунікативним технологіям (ICT), можливості для застосування на базі АХАЛАР інформаційно комунікативних технологій (ICT), розробити план по впровадженню цих інструментів,
  • Проаналізувати, які необхідно внести зміни до системи прийняття рішень, взаємодії посадових осіб, поточних політик, переглянути та зробити кореляцію загальної стратегії, стратегії залучення коштів та інше.

Тренінг планується провести в червні 2019 р., кількість учасників тренінгу – 5 осіб.

Максимальна сума тендеру: 30 400 грн.

Критерії відбору постачальника послуг:

Досвід надання подібних послуг;
Цінова пропозиція надання послуги

Надавачі послуг, які подають документи на тендер, мають бути зареєстровані на порталі www.cd-platform.org.

Заявки приймаються до 12 березня 2019 р. (включно).

Запрошуємо претендентів надіслати на електронну адресу організації ahalar.info@gmail.com наступні документи (з поміткою в темі листа “Тренінг “Стратегічне планування”):

  1. Резюме тренера/ів;
  2. План дослідження, тренінгу;
  3. Досвід;
  4. Цінова пропозиція надання послуги (суму необхідно вказувати в гривнях)
  5. Контакти.

Якщо подається фізична особа-підприємець, то вона повинна бути на 3 групі оподаткування або на загальній системі оподаткуванні та мати відповідний КВЕД.

Контактна особа ahalar.info@gmail.com


Останні публікації цього розділу:

Продовження конкурсу: постачання експрес-тест-смужок 16 в 1 для комплексного аналізу якості води

Громада очима молоді: відкрито набір учасників та учасниць проєкту «Участь молоді без бар'єрів: моніторинги громад»

Продовження тендеру із закупівлі послуг з розробки базового та практичного посібника для тренерів на основі культурно чутливого підходу

Грантова програма “Підтримка ветеранів через підприємництво” для ГО Вознесенська

Тендер на закупівлю офісного, проекційного та музичного обладнання, побутової техніки та альтернативних засобів живлення

(Продовжено) Тендер на укладення рамкового договору про надання послуг з перевезення пасажирським транспортом у межах Білгород-Дністровського району Одеської області