В Ужгород благодійну допомогу привезли доброчинці з німецької організації «Рой рейнджер»

Солодкі подарунки та продуктові пакунки сьогодні в Ужгороді роздавали благодійники з німецької організації «Рой рейнджер» малозабезпеченим та ромським дітям і родинам.Як розповів голова громадської ...

роми
В Ужгород благодійну допомогу привезли доброчинці з німецької організації «Рой рейнджер»

Солодкі подарунки та продуктові пакунки сьогодні в Ужгороді роздавали благодійники з німецької організації «Рой рейнджер» малозабезпеченим та ромським дітям і родинам.

Як розповів голова громадської організації «Допомога сиротам» Станіслав Когутка, молоді люди з Німеччини уже не вперше приїздять у наш край напередодні різдвяних свят за східним обрядом. Цього року 19 гостей привезли кошти, за які вже тут закупили набори солодощів та сформували продуктові пакунки – олію, крупи, консерви, печиво тощо. Вчора майже сотню наборів роздали сім’ям у Великому Березному, майже стільки й подарунків дали дітям, завтра вирушають у ромський табір у Хусті.

В Ужгороді ж роздадуть близько двох сотень наборів, зокрема, разом із головою благодійного фонду «Благо» Елеонорою Кулчар у першій половині дня побували на вулиці Артилерійській, згодом – у компактному місці проживання ромів на вулиці Миколи Пирогова. Крім гостинців молоді люди поспівали з дітьми пісень, погралися в рухливі ігри. Оскільки приїздять уже не вперше, чимало дітей навіть знають слова пісеньок німецькою.

Заступник Ужгородського міського голови Олександр Білак долучився до благодійної акції, передав солодощі від міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Загалом на Закарпатті таку допомогу цього року отримають близько 600 родин.

Джерело


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Ветерани і ветеранки готуються до державної служби та роботи в органах місцевого самоврядування

Відкрита акредитація медіа на 21 Docudays UA

Як створити безбарʼєрний молодіжний простір: новий серіал на Дія.Освіта

Розпочато реалізацію проєкту «Посилення правової грамотності ВПО»

Грантовий хаб ZDOROVI продовжує стрімко розвиватись та втілювати у життя важливі проєкти

Презентовано безкоштовний відеокурс “Гендерна чутливість як елемент корпоративної культури”