Есмань

Форма реєстрації: Громадська організація

логотип

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Первомайське

Адреса: 41404 вул. Братів Нарбутів 70-А, село Первомайське Глухівського району Сумської області

Телефони: 0957167903

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка

Керівник організації, посада: Плахова Любов Василівна

Місія організації

Громадська організація «Есмань» є незалежною громадською організацією, яка заснована на добровільних засадах у відповідності до Закону України «Про обꞌєднання громадян» і утворена з метою соціального, економічного, екологічного, духовного роз­витку сільської території.

Учасниками громадської організації є жителі сіл Первомайської сільської ради, а також інші фізичні та юридичні особи, незалежно від місця проживання або розташування, що визнають положення Статуту, сплачують внески і приймають активну участь у діяльності організації.

Громадська організація здійснює свою діяльність на принципах добровільності, рівноправності її членів, самоврядування, законності та гласності, є юридичною особою, має право користуватись власною печаткою.

Є неприбутковою громадською організацією, не веде комерційної або виробничої діяльності. Громадську організацію утворено рішенням установчих зборів членів організації. Керівництво здійснюється активом, який обраний  установчими зборами громадської організації, має право входити в склад інших добровільних обꞌєднань громадян, діяльність яких відповідає інтересам організації.

Метою досягнення основної мети-сприяння соціальному, економічному,екологічному, духовному розвитку   сіл Первомайської сільради. Організація здійснює свою діяльність по наступних напрямках: сприяє розвитку громадських ініціатив з метою самоорганізації населення сіл  Первомайської сільської ради для вирішення актуальних проблем  громади села:

 • вивчає і аналізує соціально-економічне становище сіл   Первомайської сільської ради, визначає їх пріоритети .
 • складає план соціально-економічного розвитку сіл сільської ради.
 • розробляє та реалізує проекти, що спрямовані на соціальний, економічний, духовний чи екологічний розвиток сіл Первомайської сільської ради.
 • співпрацює з державними та іноземними органами і установами, підприємствами, суб’єктами   підприємницької діяльності, громадськими організаціями, політичними партіями, засобами ЗМІ.

Для здійснення своєї діяльності громадська організація у встановленому порядку:

 • виступає учасником цивільно-правових відносин .набуває майнові та немайнові права;
 • представляє та захищає законні інтереси своїх членів у державних та громадських органах;
 • отримує від органів влади, управління та місцевого самоврядування інформацію, необхідну для   організації своєї мети та завдань;
 • бере участь у круглих столах, семінарах, тренінгах та ін.
 • здійснює моніторинг діяльності громадської організації та забезпечує прозорість реалізації проектів;
 • для реалізації проектів громадська організація може створювати функціональні групи, до складу яких можуть входити не члени організації, але які є фахівцями у відповідних галузях;
 • проводить інші заходи, що не суперечать чинному законодавству України.

Наші проекти:

2011-2012 роки – «Енергозберігаючі заходи в НВК села Первомайське», який було здійснено за кошти ЄС, Програми розвитку ООН в Україні, Сумської ОДА та облради, Глухівської РДА та районної ради, Первомайської сільради, ГО «Есмань».

2013-2014 рік – «Інноваційні енергоефективні заходи вуличного освітлення с. Первомайське Глухівського району Сумської області.  Модернізація з використанням ВДЕ (енергія сонця)», який було здійснено за кошти ЄС, співфінансування Програми розвитку ООН, Первомайської сільської ради, ГО «Есмань». Проект виконувався в рамках Проекту ЄС⁄ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ».

2015-2016 роки – «Техніко-інформаційний центр в рамках реалізації мікропроекту багатофункціонального сільськогосподарчого обслуговуваючого кооперативу «Полісяночка».

2017 рік – «Економічний розвиток БСОК «Полісяночка» в с. Первомайське. Придбання додаткового сільськогосподарчого сервісного обладнання (для обробітку землі)», який було здійснено за кошти ЄС, Програми розвитку ООН в Україні, Березівської сільської ради та БСОК «Полісяночка».


Останні публікації цього розділу:

Громадська організація "Молодіжна організація "Ініціатива майбутнього КР"

ГО "Безбар'єрний Тернопіль"

БО "БФ "СОС Штаб Громадянської Оборони"

БФ «Сміливість»

Громадська організація "Сила обʼєднання"

БО «БФ «Майбутнє будуємо разом»

Коментувати не дозволено.