Звернення ГО щодо фактів гвалтування жінок на Вінниччині

У зв'язку з повідомленням ЗМІ про гвалтування жінок  у Ямпільському районі Вінницької області Товариство феміністок "Прогресивні жінки" звернулось до  т. в. о начальника ГУНП У Вінницькій області ...

a4c3eb19dab337db7bdca3de21b452f0
Звернення ГО щодо фактів гвалтування жінок на Вінниччині

У зв’язку з повідомленням ЗМІ про гвалтування жінок  у Ямпільському районі Вінницької області Товариство феміністок “Прогресивні жінки” звернулось до  т. в. о начальника ГУНП У Вінницькій області Педоса Ю.В. зі зверненням.

Текст звернення:

Просимо Вас звернути пильну увагу до випадку ґвалтувань жінок в селах Гальжбіївка та Біла Ямпільського району Вінницької області. Оскільки жінки, які є постраждалими, відносяться до незахищених та найбільш уразливих верств населення, злочинцям довгий час вдавалось уникати покарань. Міра запобіжного заходу, застосована до підозрюваного, є занадто м’яка і дозволяє йому чинити тиск на жертв. Притому постраждалі жінки не відчувають себе у безпеці, вимушені переховуватись.  

Обурливим фактом є нереагування місцевих правоохоронців та органів місцевого самоврядування заяв жінок про скоєні тяжкі злочині. Натомість такі жінки виставлялись брехухами, піддавались глузуванню через їх маргінальний спосіб життя. Відмовляючи цим жінкам в праві на захист їх основних прав, правоохоронці піддали сумніву рівність доступу до правосуддя всіх громадян України.

Просимо Вас приділити прискіпливу увагу відомостям про галтування неповнолітньої вихованки інтернату, здійсненою цією ж групою злочинців, а також притягти до відповідальності причетних посадових осіб.

Ґвалтування жінок є одним із найскладніших злочинів у плані зібрання доказової бази. Просимо Вас сприяти найбільш повному, уважному та професійному збору доказів, опитувань місцевих мешканців, що ляже в основу судового вироку та справедливого покарання злочинців.

Звернення підписала президентка Товариства феміністок “Прогресивні жінки” Наталя Козлова.

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Важлива підтримка людей прифронтової Комишуваської громади

Ідеатон відновлення Коблівської громади

Благодійники надали теплу підтримку потребуючим Іллінівської громади

Якісне інформування – це 80% успіху громади: у Володимирі посадовці вчилися ефективніше працювати з громадянами

PalyHub in Ukraine: підбиваємо підсумки та готуємось до Різдвяних свят

Громади Закарпатської області презентували проєкти cтратегій розвитку на період до 2027 року