Змінюємося відповідно до вимог часу: в ОПОРИ нове брендування

Майже всі 17 років нашої роботи Громадянську мережу ОПОРА сприймали як експертів із виборів (громадського спостереження, реформування законодавства, тощо), але ми давно маємо інші успішні й ширші ...

Додано:
melnikovaopora

Новий Логотип ОПОРИ
Змінюємося відповідно до вимог часу: в ОПОРИ нове брендування

Майже всі 17 років нашої роботи Громадянську мережу ОПОРА сприймали як експертів із виборів (громадського спостереження, реформування законодавства, тощо), але ми давно маємо інші успішні й ширші досвіди. Саме тому ми змінюємось не тільки внутрішньо, а і зовнішньо також.

Головна мета нашого ребрендингу — підкреслити експертність і досвід, отриманий за роки роботи, а також інтегрованість у сучасне життя країни і глибоке розуміння процесів сьогодення.

Повномасштабна фаза війни росії в Україні стала для ОПОРИ, як і для всіх українців, викликом. 24 лютого 2022 року кожен із нас запитав себе, чим він може бути корисним для перемоги України, які навички і вміння вже є в ОПОРИ для інвестиції в майбутнє.

Частина команди перекваліфікувалася в експертів із міжнародного гуманітарного права, залучивши найкращий світовий досвід і практики. Ми також почали відслідковувати мову ворожнечі, події, заяви та рішення на території РФ, які безпосередньо впливають на війну. ОПОРА працює й над тим, щоб після завершення бойових дій Україна могла в правовий спосіб перейти до цивільної системи управління, відновити і реформувати всі демократичні інститути.

Розширивши сферу своїх компетенцій, ми відчули необхідність трансформуватися й зовні.

Основний знак організації залишився незмінним — це наш улюблений трикутник. Однак ми по-новому інтерпретували кольори, додали свіжості, сучасності й разом з тим позачасовості, завдяки поєднанню геометричного гротеску в логотипі та теглайнах, а також дуже традиційної додаткової типографії досить гострим шрифтом для всієї текстової частини. Логотип організації складається з базових літер шрифту Next Bold, який є основним в продукуванні всіх елементів айдентики ОПОРИ. 

Фірмовий трикутничок є рівнобічним, і його висота дорівнює x-height літер логотипу.

Ми змінюємося відповідно до вимог часу. Працюємо в Україні і для України. Діємо на боці добра!


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Стратегування організацій МПР як відповідь на виклики війни та рушій ініціатив на місцях

В Івано-Франківську відбулась розмова з Павлом Клімкіним про майбутній мир і безпеку

Завершився навчальний цикл Кроків «Розробка стратегії розвитку територіальної громади»

Україна очима міжнародних волонтерів: труднощі та перепони

У Яворівській громаді відбулася інтеграційна майстерня для представників бізнесу та влади

Волонтерську продукцію тепер презентують в одному з кращих краєзнавчих музеїв України