Зібрані Мережею правового розвитку пожертви допомогли жителям Сумської, Київської та Чернігівської областей

83-й день повномасштабної війни росії проти України. Відколи Мережа правового розвитку розпочала збір благодійних внесків у межах програми #StandWithUkraine, на заклик відгукнулися вже понад 25 ...

Додано:
legal_dev_network

IMG-0fdf279bb9e08180b8ebfa595adfd8a6-V_
Зібрані Мережею правового розвитку пожертви допомогли жителям Сумської, Київської та Чернігівської областей

83-й день повномасштабної війни росії проти України. Відколи Мережа правового розвитку розпочала збір благодійних внесків у межах програми #StandWithUkraine, на заклик відгукнулися вже понад 25 благодійників із США, Великої Британії, Німеччини, Польщі, Кіпру та України. Найменший внесок сягав 50 грн, найбільший – 100 тис грн. Кожен із них – важливий, адже є частиною великої справи – допомагати людям і зберігати життя. 

У березні 116 тис грн зібраних коштів перерахували на придбання пального для доставки гуманітарних вантажів волонтерським об’єднанням Ukraine Alive 2022

У квітні на 100 тис грн придбали сухих борщових наборів – 921 пакунок, кожен із яких дозволяє приготувати 2,3 л борщу – отримали найбільш нужденні жителі  деокупованих Сумської та Охтирської громад на Сумщині, Великодимерської на Київщині. А у травні ці набори ще й розповсюдять для Новгород-Сіверської громади на Чернігівщині та м. Чернігів. Кожна з цих громад понівечена війною, має велику кількість пошкоджених будівель та зруйновану інфраструктуру, часто відсутні електрика та газопостачання. Отже забезпечення продуктами швидкого приготування має полегшити людям буденні проблеми.

На фото: «Коломийський борщ швидкого приготування» отримали жителі Чернігова (ліворуч) та громад Сумщини (праворуч). Розповсюдити продуктові набори в ці та інші області допомогла Асоціація громадських радників України та ГО “Чернігівський громадський комітет захисту прав людини” що є частиною коаліції Solidarity&Justice ( «Солідарність та Справедливість» ).

«Це також і допомога соціальному підприємництву, – розповідає програмний директор Мережі правового розвитку Віталій Охріменко– Сухі борщові набори виготовляють переселенці в Коломиї Івано-Франківської області спільно з місцевими жителями. Технологія дозволяє отримати поживну страву лише за 10 хвилин, варто просто залити суміш окропом. Свій продукт вони розповсюджують і як волонтери (наприклад, для ЗСУ), і реалізують на платній основі».

Ми продовжуємо збір коштів, які також спрямуємо для підтримки роботи  партнерів коаліції «Солідарність та Справедливість» , волонтерській організації Ukraine Allive 2022.

На фото: Волонтери Ukraine Alive 2022 доставили допомогу напередодні Великодня жителям Новосілівки і Бобровиці Чернігівської області. Ці населені пункти знаходилися під повною окупацією росії більше 20 діб.

Волонтери Ukraine Alive 2022 часто говорять: «У війни немає вихідних, і ми не зупинимось, відпочинемо після перемоги».

Понівечені війною Чернігів та населені пункти області, села та містечка Київщини, як-от Нове Залісся, Небрат, Берестянка, Перемога, Шибене, Олізарівка, Грузьке, Калита, Гостомель, Печеніги на Харківщині та Харків, Лиман і Слов’янськ на Донеччині. Це далеко не повний перелік міст, селищ і сіл, жителям яких волонтери Ukraine Alive 2022 у квітні та на початку травня доставили гуманітарну допомогу. Продукти, одяг, ліки, засоби гігієни та інші найбільш необхідні речі. Окрім того, продовжують збирати харчі та засоби догляду для тварин. Таку допомогу вже отримали підопічні Національного Цирку України.

На фото: Футболка з автографами гравців та тренерського складу команди  «Шахтар», яка була продана на аукціоні World Sports For Ukraine.

Часто, здавалося, неймовірні речі з програмою Ukraine Alive 2022 стають реальністю. 5,5 тонн допомоги майже за тиждень зібрали для жителів та захисників Слов’янська Донецької області. 2 тонни вантажу за день – для постраждалих із Чернігівщини. 2 млн грн зібрали на підтримку діяльності організації за підсумками серії благодійних аукціонів World Sports For Ukraine. Для збору цих коштів свої речі надали відомі українські спортсмени: футболку з автографами гравців та тренерського складу команди «Шахтар»  – Тараса Степаненка, Миколи Матвієнка, Анатолія Трубіна, Михайла Мудрика, тренера команди Роберто Де Дзербі та інших; професійні ігрові бутси футболістів Олександра Зінченка та Андрія Ярмоленка з написом «Stop War» та автографами; бронзову медаль каратиста Станіслава Горуна із Олімпіади в Токіо.

Підтримати нашу спільну роботу можна у гривнях, доларах США та Євро з банківської картки або за цими реквізитами:

Реквізити в UAH:

Одержувач платежу:

МЕРЕЖА ПРАВОВОГО РОЗВИТКУ ГС

Код отримувача: 40038548

Назва банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Рахунок отримувача у форматі IBAN: UA543052990000026000000800258

Bank requisites in USD:

Beneficiary: LEGAL DEVELOPMENT NETWORK IBAN

Code: UA693052990000026002040802623

Name of the bank: JSC CB “PRIVATBANK”

Address of the bank: 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001,

UKRAINE SWIFT code: PBANUA2X

Bank requisites in EUR:

Beneficiary: LEGAL DEVELOPMENT NETWORK IBAN

Code: UA343052990000026007010804281

Name of the bank: JSC CB “PRIVATBANK”,

Address of the bank: 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001,

UKRAINE SWIFT code: PBANUA2X

За всі отримані внески ми відзвітуємося та розповімо, кому спільними зусиллями нам вдалось допомогти.

Логістичний і координаційний центр допомоги киянам, на базі якого діє волонтерська організація Ukraine Alive 2022, створений у партнерстві із Мережею правового розвитку, «Київавтопарк»ТОВ «BLS», ТОВ «ПНМЕК» «ТОКА»


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку