Запроси проект «Будуємо Україну разом» (БУР) у свою громаду

42 міста запросили БУР до себе і незворотньо змінилися! Не віриш, що твоя громада має невикористаний потенціал? Влаштуй волонтерський освітній табір і переконайся, що твоє місто повне однодумців, які ...

Додано:
Олексій

будинок
Запроси проект «Будуємо Україну разом» (БУР) у свою громаду

42 міста запросили БУР до себе і незворотньо змінилися! Не віриш, що твоя громада має невикористаний потенціал? Влаштуй волонтерський освітній табір і переконайся, що твоє місто повне однодумців, які готові долучатися до процесу змін!

FB_IMG_1541713670390_1_2

БУР – це волонтерський проект, під час якого у ваше місто приїжджає 50 молодих людей з цілої України та закордону і спільно з місцевою молоддю займаються корисним дозвіллям: допомагають з ремонтом потребуючим сім’ям, створюють молодіжні центри та громадські простори, малюють мурали та займаються саморозвитком. Ми – спільнота волонтерів, яка налічує вже понад 1500 молодих людей з усієї України та світу. Ми беремо на себе відповідальність та досліджуємо невідомі куточки України.

Якщо ти готовий змінювати своє місто та організувати такий волонтерський табір  – заповнюй цю анкету! Деталі про зголошення та проект також можна знайти там.

Дедлайн на подачу заявки – 30 листопада.

 

#БУР ставить собі за ціль активізувати локальні громади, а особливо молодь в них. За чотири роки ми відвідали 42 міста та створили по Україні понад 12 молодіжних центрів. Відчуваємо, що створення в місті таких просторів, як ВІЛЬна ХАта для проактивних людей тягне за собою і активізацію громади міста в цілому.

Саме тому ми пропонуємо вам, друзі з невеликих українських міст, неймовірну нагоду – запросити БУР у своє місто та стати координаторами нашого волонтерського табору у 2019 році!

 

Дізнайтеся більше на нашій сторінці https://www.facebook.com/BuildingUkraineTogether

“Будуємо стіни помешкань, руйнуємо стіни між людьми”

#БудуємоУкраїнуРазом
#спільнота
#BUR


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Спільна заява представників громадянського суспільства та громадських організацій щодо перших політичних кроків Президента України Володимира Зеленського

Татарбунарський районний суд Одеської області підвищує довіру серед молоді

Тернопіль об’єднає молодь зі всієї України

До 140-річчя Симона Петлюри Інститут інститут національної пам’яті презентував відеоролик

Що «нареформували» уряд, парламент та НБУ за січень-березень 2019?

У Сумах відбувся «День кар’єри ЄС»