Запроси проект «Будуємо Україну разом» (БУР) у свою громаду

42 міста запросили БУР до себе і незворотньо змінилися! Не віриш, що твоя громада має невикористаний потенціал? Влаштуй волонтерський освітній табір і переконайся, що твоє місто повне однодумців, які ...

Додано:
Олексій

будинок
Запроси проект «Будуємо Україну разом» (БУР) у свою громаду

42 міста запросили БУР до себе і незворотньо змінилися! Не віриш, що твоя громада має невикористаний потенціал? Влаштуй волонтерський освітній табір і переконайся, що твоє місто повне однодумців, які готові долучатися до процесу змін!

FB_IMG_1541713670390_1_2

БУР – це волонтерський проект, під час якого у ваше місто приїжджає 50 молодих людей з цілої України та закордону і спільно з місцевою молоддю займаються корисним дозвіллям: допомагають з ремонтом потребуючим сім’ям, створюють молодіжні центри та громадські простори, малюють мурали та займаються саморозвитком. Ми – спільнота волонтерів, яка налічує вже понад 1500 молодих людей з усієї України та світу. Ми беремо на себе відповідальність та досліджуємо невідомі куточки України.

Якщо ти готовий змінювати своє місто та організувати такий волонтерський табір  – заповнюй цю анкету! Деталі про зголошення та проект також можна знайти там.

Дедлайн на подачу заявки – 30 листопада.

 

#БУР ставить собі за ціль активізувати локальні громади, а особливо молодь в них. За чотири роки ми відвідали 42 міста та створили по Україні понад 12 молодіжних центрів. Відчуваємо, що створення в місті таких просторів, як ВІЛЬна ХАта для проактивних людей тягне за собою і активізацію громади міста в цілому.

Саме тому ми пропонуємо вам, друзі з невеликих українських міст, неймовірну нагоду – запросити БУР у своє місто та стати координаторами нашого волонтерського табору у 2019 році!

 

Дізнайтеся більше на нашій сторінці https://www.facebook.com/BuildingUkraineTogether

“Будуємо стіни помешкань, руйнуємо стіни між людьми”

#БудуємоУкраїнуРазом
#спільнота
#BUR


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Аналіз середовища та факторів розвитку Ковалівської сільської ради

Відзнаки Героїв Небесної Сотні: проекти, що змінюють Україну

Широкинці вчились розповідати про проблеми жителів зруйнованого села так, щоби бути почутими

Школа Громадського бюджету

Лозно-Олександрівська ОТГ отримала План розвитку освітньої мережі

Триває набір на курс "Можливості. Прокачай свою організацію"