Запорізьких підлітків познайомили зі спортом

У середу, 27 листопада 2019, в запорізькому Металургійному коледжі в рамках некомерційної “Школи патріотів” в форматі спортивно-освітнього ток-шоу відбувся тематичний захід для підлітків і молоді ...

рівний рівному
Запорізьких підлітків познайомили зі спортом

У середу, 27 листопада 2019, в запорізькому Металургійному коледжі в рамках некомерційної “Школи патріотів” в форматі спортивно-освітнього ток-шоу відбувся тематичний захід для підлітків і молоді “Рівний рівному”.

В його рамках на зустріч зі старшими школярами та учнями коледжів прийшли імениті спортсмени Запорізького краю, а також представники спортивних й їхніх фанатських  клубів.

Першим про свої секрети успіху, рецепти досягнення запланованого, спортивні лайфхаки й особисті рецепти боротьби з лінню присутнім озвучив багаторазовий чемпіон України й світу з греко-римської боротьби Жора Абовян.

Після Жори, присутні поспілкувалися з сильнійшими представниками гандбольного клубу “Мотор” (Запоріжжя), а також разом із їхніми офіційними спортивними фанатами разом із глядачами повчили та попрактикували під аккомпанемент барабану кричалки.

Окрім гандболу, поговорили хлопці та дівчата й про футбол з представником Запорізької школи футболу, який поділився багаторчною історією клубу “Металург. Запоріжжя”, його фанатською та навчальною складовими, історіями успіху випускників цієї Школи та розповів про можливості займатися цим видом спорту й активного відпочинку в різних районах міста.

Після таких “грубих” напрямків перейшли до дещо “спокійніших” спортивних танців. Тут багаторазовий чемпіон України й світу з цієї дисципліни Ігор Васильчук, який є й профільним силовим тренером, розповів про легкості та складності в процесі становлення людини як професійного танцора, вплив цих занять на організм та життя людини, як боротися з поганим настроєм та досягати нових звершень.

- Головним завданням нашого проекту, – ділиться головний координатор проєкту Лариса Головко, – є всебічний розвиток підростаючого покоління через практичне спілкування з видатними діячами рідного краю та всієї України, а також через обмін корисним досвідом і міжсекторної співпраці.

Окрім тілесного не забули й про душевне — для присутніх дорослих і молоді були підготовлені танцювальні та вокальні номери від місцевих учнів, а спортивний гандбольний клуб “Мотор”, додатково, від себе подарував всім присутнім квитки на гру – “Україна — Португалія”.

Також, як виявилося під час заходу, серед присутніх було багато юних боксерів, легкоатлетів та дзюдоїстів, яких теж покликали на сцену для власних міні-спітчів і символічного нагородження.

- Дуже класно та позитивно, коли є взаємна зацікавленість поміж молоддю та професійними спортсменами на живе спілкування без зарозумілих слів і пафосу, – ділиться учасник проекту – тренер з плавання й екс-легкоатлет Олександр Кахай, – необов’язково всі вони ринуться до збірних України за різними напрямки, але більшість, точно, тепер матиме стимул дбати про свої здоров’я, естетику та силові показники.

Нагадаємо, що в тому ж Запоріжжі, вже 14 грудня відбудеться великий святковий родинний шоу-концерт талантів Міжнародного фестивалю “Казкові Передзвони”, вхід на який глядачам вільний і безкоштовий.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

В Чернігові презентували Громадський центр правосуддя

Об’єднання зусиль медиків, соціальних служб і НУО задля телехоспісної допомоги

Про конфлікти в громадах. Навчання на Одещині

Волинські надавачі правової допомоги посилюють спроможність захищати права біженців та шукачів притулку

Правоспроможна громада: забаганка чи необхідність?

Яка система прийому та контролю виконання звернень громадян створюється в Нижньодуванській громаді?