Творчу молодь кличуть на міжнародний конкурс талантів

Щогрудня в рамках новорічних та різдвяних свят за інформаційно-організаційної підтримки ряду профільних міністерств і департаментів в Україні відбувається великий родинний комплексний інтеграційний ...

фестиваль казкові передзвони
Творчу молодь кличуть на міжнародний конкурс талантів

Щогрудня в рамках новорічних та різдвяних свят за інформаційно-організаційної підтримки ряду профільних міністерств і департаментів в Україні відбувається великий родинний комплексний інтеграційний культурно-мистецький та спортивно-оздоровчий проект з безкоштовними творчими майстер-класами та виставками, флешмоби й волонтерські акції, зіркові зустрічі в притулках та святковий конкурсний фестиваль талантів, які всі об’єднуються у щорічний Міжнародний Благодійний Фестиваль талантів “Казкові Передзвони”.

Позмагатися за звання кращих юних танцюристів, вокалістів, інструменталістів, декламантів, фокусників, акторів, акробатів й ряду інших творчих напрямків вже у 8му  Фестивалі в якості конкурсантів можуть молодь та діти з різних куточків України й світу як зі звичайним здоров’ям, так і з особливими соціальними та фізичними потребами.

Само собою, на переможців і найяскравіших учасників й учасниць проєкту очікують море незабутніх емоцій, професійне журі, велика сцена, вдячні глядачі, цінні та пам’ятні відзнаки, призи та подарунки!
Ну а на гостей свята очікує справжній добрий шоу-мюзикл талантів для всієї родини.

Участь у конкурсі талантів – безкоштовна, але за попередньої онлайн-реєстрації до 05 грудня 2019 року через відповідну гугл-форму – https://forms.gle/PtTVXCSE7CzCkY77A

Вхід глядачам на святковий Гала-Концерт 8го Міжнародного Благодійного Фестивалю талантів “Казкові Передзвони” – безкоштовний. Відбудеться він вже 14 грудня 2019 року в одному з центральних палаців культури Запоріжжя.

Організатор проєкту – Молодіжна організація “Наше щасливе життя” (Олександр Кахай)
Фестиваль “Казкові Передзвони” у 2019 році відбувається за підтримки Багатопрофільної лікарні “ВітаЦентр”, Мережі сімейних магазинів “АВРОРА”, оператора креативного відпочинку “отВінта” та ряду інших корпорацій.


Тематика публікації:                                          

Останні публікації цього розділу:

Результати моніторингу цифрових прав за грудень 2020 року

Українська реперка alyona alyona отримала європейську музичну премію

Способи захисту прав на земельні ділянки

Зміни до порядку призначення житлової субсидії у 2021 році

З Україною в серці. Маркіян Паславський

Стартувала робота над проєктом «Скажи «Так!» життю після збройного конфлікту»