Юристи України будуть тиждень безкоштовно навчати i консультувати ГО

З 23 по 27 листопада експерти провідних юридичних та аудиторських фірм країни проведуть онлайн-лекції для некомерційних організацій і соціальних ініціатив під час тижня European Pro Bono Week in Kyiv ...

European Pro Bono Week in Kyiv 2020
Юристи України будуть тиждень безкоштовно навчати i консультувати ГО

З 23 по 27 листопада експерти провідних юридичних та аудиторських фірм країни проведуть онлайн-лекції для некомерційних організацій і соціальних ініціатив під час тижня European Pro Bono Week in Kyiv 2020.

Спікери під час онлайн-вебінарів поділяться своїм досвідом юридичної допомоги. Наприклад, розкажуть, як правильно оформляти різні договори, а також назвуть інструменти, що дозволяють буквально за рік створити комфортні умови в трудовому колективi і значно підвищити довіру до керівника організації.

Лектори працюють у великих юридичних міжнародних компаніях: Dentons, DLA Piper, SPENSERS, “Марінченко і партнери”. Деякі з них є власниками сосбвенних фірм.

Всього заплановано п’ять лекцій на теми: ”Зовнішній аудит громадських організацій”, “Трудові відносини в громадській організацій”, “Судовий процес: до чого має бути готова громадська організація, збираючись до суду?”, “Договори громадської організації” і “Кодекс етики в громадській організації”. Усі освітні події проходитимуть в програмі zoom.

Послухати спікерів і задати їм питання зможе будь-який представник громадського сектору та юрист, попередньо зареєструвавшись 

Перший Європейський тиждень Pro Bono провели в листопаді 2019 року більш ніж в 10 містах, включаючи Париж, Мадрид, Мілан, Франкфурт і Брюссель. У Києві його організувала МО PILnet за підтримки Української фундації правової допомоги та програми Pro Bono Lab Української школи практичних знань.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Жінки-ВПО Запорізької області навчались протидіяти емоційному вигоранню

На Запоріжжі жінки-ВПО вивчали психологічні техніки для підтримки дітей під час війни

Українські активісти презентували в Чехії фільм про еволюцію громадського сектору в Україні

«Жінки. Мир. Безпека» - як резолюцію 1325 впроваджувати на місцевому рівні навчали у Рівному

У Львові відбувся Форум «Музей української перемоги»

Переселенці на шляху до створення ради ВПО при Хмельницькій міськраді