ЮрШтаб запустив онлайн-платформу для отримання безкоштовної юридичної допомоги

17 квітня 2024 року,  в режимі онлайн команда ЮрШтабу презентувала проєкт "Юрист в смартфоні". Це нова онлайн-платформа, що дозволяє українцям отримати безкоштовну юридичну допомогу, незалежно від ...

онлайн вебінар тренінг rene-ranisch-zBoK4-I1XUM-unsplash
ЮрШтаб запустив онлайн-платформу для отримання безкоштовної юридичної допомоги

17 квітня 2024 року,  в режимі онлайн команда ЮрШтабу презентувала проєкт “Юрист в смартфоні”. Це нова онлайн-платформа, що дозволяє українцям отримати безкоштовну юридичну допомогу, незалежно від місця перебування. 

Платформа функціонує на базі оновленого сайту yurshtab.com, де можна скористатися послугами юристів через особистий кабінет. Крім того, на сайті додали новий розділ “Новини та статті”, де регулярно публікуються корисні та прості роз’яснення з юридичних питань, а також інформація про діяльність організації та результати роботи.

Допис у Facebook

Під час презентації проєкту, представники ЮрШтабу поділилися деталями роботи над платформою та продемонстрували основні функціональні можливості сервісу. 

“Раніше звертатись за допомогою до ЮрШтабу можна було тільки через Телеграм або Вайбер-боти, через які команда волонтерів надала 21 700+ безкоштовних консультацій. Тепер же отримати консультацію можна і у вебверсії”, – зазначила Юлія Соловйова, керівниця та співзасновниця ЮрШтабу.

“Ідея створення платформи виникла ще у 2022 році, коли ми зіштовхнулись з потребою розширити функціонал. Однак, не мали технічної можливості в межах наявних ботів, бо ані Телеграм, ані Вайбер не дозволяли втілити задумане. Згодом ми дізнались про можливість участі в Акселераційній програмі Act to Support проєкту “Фенікс” від  Фонду Східна Європа. Подали заявку, пройшли відбір, навчання та перемогли на демодні, завдяки чому отримали кошти на розробку платформи”, – поділився Нікіта Дімітрієв, ІТ-спеціаліст і співзасновник ЮрШтабу. 

Цей проєкт є результатом піврічної роботи команди над створенням зручного і простого у використанні інструменту, який робить юридичну допомогу доступною у будь-який час та з будь-якого місця. Українці можуть звернутись до нас за консультацією з будь-яких юридичних питань: від компенсації за зруйноване житло, проходження військової служби, волонтерства, до питань ведення бізнесу або ж оформлення спадку тощо.

Щоб скористатись сервісом, потрібно:

  1. Перейти на сайт: https://yurshtab.com
  2. Увійти за допомогою номера телефону або гугл-акаунта 
  3. Натиснути кнопку “створити запит”, написати питання та очікувати відповіді юриста (протягом доби).
  4. Після отримання консультації користувач може оцінити її, а також залишити відгук.

«Ми раді підтримати ініціативу команди “ЮрШтабу”, яка надає безкоштовну правову допомогу українцям з актуальних питань під час війни. Сподіваюся, розширення функціоналу допоможе охопити ще більше людей, зокрема із вразливих категорій, яким потрібні консультації юристів. Тим більше, на платформі або в чатах це можна зробити швидко, просто, де б ви не були», – зазначила Діана Стандратюк, програмна координаторка Фонду Східна Європа.

Долучайтеся до нової онлайн-платформи “Юрист в смартфоні”, щоб отримати безкоштовну юридичну допомогу з будь-якого куточка України та світу! 

 

Онлайн-платформа розробляється ГО «ЮрШтаб» за підтримки Акселераційної програми Act to Support проєкту «Фенікс», що виконується Фондом Східна Європа коштом Європейського Союзу (European Union in Ukraine).


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Влітку стартує п’ятий набір на курс “Навігатор Майбутнього”

Працевлаштування людей з інвалідністю в Україні: можливості, реалії та досвід

Про гендерну рівність, важливість комунікації та її вплив розповіли під час форуму «Світ без обмежень»

Новий документальний відеоролик, присвячений жіночому лідерству в інклюзивному громадському активізму

На форумі «Світ без обмежень» обговорили надання соціальних і реабілітаційних послуг

На Національний конкурс «Благодійна Україна – 2023» – «Благодійність на захисті України» подано 1604 заявки