YouControl запустив безкоштовний онлайн-курс з комплаєнсу

Відтепер кожен бажаючий може навчитися ефективно і швидко перевіряти компанії. Компанія YouControl запустила безкоштовний онлайн-курс “Комплаєнс”. Курс написаний фахівцями-практиками: юристами, ...

Додано:
Ekaterina Maschenko

онлайн-курс “Комплаєнс”
YouControl запустив безкоштовний онлайн-курс з комплаєнсу

Відтепер кожен бажаючий може навчитися ефективно і швидко перевіряти компанії. Компанія YouControl запустила безкоштовний онлайн-курс “Комплаєнс”. Курс написаний фахівцями-практиками: юристами, адвокатами, працівниками банківських установ, державних органів. Крім уроків, підготовлених українськими спікерами, є заняття від іноземних спеціалістів з Великобританії, Канади, Вірменії.

Кому і для чого варто пройти курс з комплаєнсу?

З метою формування прозорого бізнес-середовища і поширення у суспільстві знань та навичок у роботі з відкритими даними YouControl запустив унікальний безкоштовний освітній проєкт – курс Комплаєнс”. Навчальна програма вчить знаходити надійних бізнес-партнерів, уникати  економічних ризиків і використовувати можливості відкритих джерел даних на повну. 

Курс буде цікавим комплаєнс-менеджерам, юристам, аудиторам, бухгалтерам, керівникам компаній, менеджерам ЗЕД, кадровим спеціалістам, закупівельникам для  формування базового уявлення про комплаєнс. Програмою вже встигли скористатися майже 8 тисяч спеціалістів та студентів вишів.

З чого складається курс?

Кожного тижня курс поповнюється новими уроками. На сьогодні “Комплаєнс” складається з 26 унікальних уроків в текстовій формі. Також деякі уроки підтримують відеоформат і проходять у вигляді інтерактивної навчальної гри: формат запитання-відповідь. 

Наразі програма курсу допомагає дізнатися про: 

  • Санкційний комплаєнс
  • Комплаєнс в галузі захисту персональних даних
  • Фінмоніторинг як різновид комплаєнс-контролю
  • Комплаєнс в закупівлях
  • Юридичний комплаєнс
  • Антикорупційний комплаєнс
  • Комплаєнс іноземних контрагентів
  • Комплаєнс персоналу та ін.

Уроки курсу підготували вже порядка 20 експертів: українські та міжнародні спеціалісти з різних компаній та установ, коплаєнс-офіцери, керівники профільних напрямків. Програма складається з теоретичного та практичного модуля. Уроки від іноземних спеціалістів винесені в окремий блок. Фінальний етап кожного заняття для зареєстрованих користувачів системи YouControl – оцінка отриманих знань та проходження тестування. У ньому містяться питання і завдання по темі уроку.

Як пройти курс?

Для проходження курсу варто зареєструватись. Користувач системи може власноруч обирати кількість і послідовність проходження занять. Курс побудований таким чином, що можна “подорожувати” від уроку до уроку, орієнтуючись на власну мапу потреб і побажань. А функція реєстрації в системі дає можливість проходити тести та вчасно дізнатися про появу нового уроку: на мейл користувача приходить сповіщення про появу нового заняття.  

Посилання на курс


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Революція Гідності 10 років потому: дискусія за участі активістів Євромайдан SOS та Крим SOS

Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО

Цивільні полонені та їхні родини майже не знають про свої права – правозахисники

Топ-6 запитань про конкурс підтримки для громад щодо документування воєнних злочинів та застосування міжнародного гуманітарного права

Освітня громадська організація Junior Achievement Ukraine отримує статус повноправного члена всесвітньої мережі JA Worldwide

Створення офісу МКС в Україні – новий рівень співпраці України та МКС