YouControl запустив безкоштовний онлайн-курс з комплаєнсу

Відтепер кожен бажаючий може навчитися ефективно і швидко перевіряти компанії. Компанія YouControl запустила безкоштовний онлайн-курс “Комплаєнс”. Курс написаний фахівцями-практиками: юристами, ...

Додано:
Ekaterina Maschenko

онлайн-курс “Комплаєнс”
YouControl запустив безкоштовний онлайн-курс з комплаєнсу

Відтепер кожен бажаючий може навчитися ефективно і швидко перевіряти компанії. Компанія YouControl запустила безкоштовний онлайн-курс “Комплаєнс”. Курс написаний фахівцями-практиками: юристами, адвокатами, працівниками банківських установ, державних органів. Крім уроків, підготовлених українськими спікерами, є заняття від іноземних спеціалістів з Великобританії, Канади, Вірменії.

Кому і для чого варто пройти курс з комплаєнсу?

З метою формування прозорого бізнес-середовища і поширення у суспільстві знань та навичок у роботі з відкритими даними YouControl запустив унікальний безкоштовний освітній проєкт – курс Комплаєнс”. Навчальна програма вчить знаходити надійних бізнес-партнерів, уникати  економічних ризиків і використовувати можливості відкритих джерел даних на повну. 

Курс буде цікавим комплаєнс-менеджерам, юристам, аудиторам, бухгалтерам, керівникам компаній, менеджерам ЗЕД, кадровим спеціалістам, закупівельникам для  формування базового уявлення про комплаєнс. Програмою вже встигли скористатися майже 8 тисяч спеціалістів та студентів вишів.

З чого складається курс?

Кожного тижня курс поповнюється новими уроками. На сьогодні “Комплаєнс” складається з 26 унікальних уроків в текстовій формі. Також деякі уроки підтримують відеоформат і проходять у вигляді інтерактивної навчальної гри: формат запитання-відповідь. 

Наразі програма курсу допомагає дізнатися про: 

  • Санкційний комплаєнс
  • Комплаєнс в галузі захисту персональних даних
  • Фінмоніторинг як різновид комплаєнс-контролю
  • Комплаєнс в закупівлях
  • Юридичний комплаєнс
  • Антикорупційний комплаєнс
  • Комплаєнс іноземних контрагентів
  • Комплаєнс персоналу та ін.

Уроки курсу підготували вже порядка 20 експертів: українські та міжнародні спеціалісти з різних компаній та установ, коплаєнс-офіцери, керівники профільних напрямків. Програма складається з теоретичного та практичного модуля. Уроки від іноземних спеціалістів винесені в окремий блок. Фінальний етап кожного заняття для зареєстрованих користувачів системи YouControl – оцінка отриманих знань та проходження тестування. У ньому містяться питання і завдання по темі уроку.

Як пройти курс?

Для проходження курсу варто зареєструватись. Користувач системи може власноруч обирати кількість і послідовність проходження занять. Курс побудований таким чином, що можна “подорожувати” від уроку до уроку, орієнтуючись на власну мапу потреб і побажань. А функція реєстрації в системі дає можливість проходити тести та вчасно дізнатися про появу нового уроку: на мейл користувача приходить сповіщення про появу нового заняття.  

Посилання на курс


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Як побудувати ефективний діалог та стати інклюзивними радниками?

Влітку стартує п’ятий набір на курс “Навігатор Майбутнього”

Працевлаштування людей з інвалідністю в Україні: можливості, реалії та досвід

Про гендерну рівність, важливість комунікації та її вплив розповіли під час форуму «Світ без обмежень»

Новий документальний відеоролик, присвячений жіночому лідерству в інклюзивному громадському активізму

На форумі «Світ без обмежень» обговорили надання соціальних і реабілітаційних послуг