Який наш legal tech стартап підкорюватиме Гаагу? Хто переміг на Innovating Justice Challenge 2019

Відбувся фінал національної частини міжнародного конкурсу інновацій у сфері права Innovating Justice Challenge 2019. В Україні проект проходить уже вчетверте. За попередні роки вже 10 команд, ...

Додано:
mariia.shnyrkova

hiil teams
Який наш legal tech стартап підкорюватиме Гаагу? Хто переміг на Innovating Justice Challenge 2019

Відбувся фінал національної частини міжнародного конкурсу інновацій у сфері права Innovating Justice Challenge 2019. В Україні проект проходить уже вчетверте. За попередні роки вже 10 команд, учасників Innovating Justice Challenge від HiiL Justice Accelerator з України, отримали гранти на загальну суму 140 тисяч євро. 

Цього року учасниками програми стали 10 команд, що працюють над технологічними рішеннями у сфері права, що які полегшують життя громадян, виводять надання юридичних послуг на інший рівень та сприяють синергії між ІТ, громадським та державним сектором. До фінальних змагань дійшли сім команд. Серед ідей-фіналістів: онлайн-конструктор документів, юридичний маркетплейс, бот-бухгалтер для ФОП, сервіс для врегулювання спорів з авіакомпаніями, бот-консультант з юридичних питань, сервіс для укладення договорів з персоналом онлайн, бот для проведення опитувань громадян для міністерств.

Протягом шести тижнів разом з менторами команди працювали над розвитком своїх проектів. На базі 1991 Open Data Incubator навчалися бізнес-моделюванню, командоутворенню, особливостям просування проектів, роботі з даними. 

Переможцем обрано AirLaw.Pro сервіс, що допомагає пасажирам авіарейсів отримувати фінансові компенсації у випадках затримки, скасування чи перепродажу рейсів, а також при затримці, втраті чи пошкодженні багажу. Члени журі відзначили значний вплив проекту на спрощення доступу громадян до правосуддя та розвиток культури отримання юридичних послуг онлайн. Команда проекту має шанс потрапити до юридичного акселератора HiiL у Гаазі, Нідерланди, та отримати до 20 тисяч євро для розвитку проекту. 

Окрім цього, чатбот Правомен отримав приз глядацьких симпатій так визначили самі гості події під час онлайн-голосування. Правомен надає індивідуальні консультації та формує всі необхідні документи для вирішення проблем користувачів. Команда отримає нагоду підсилити свою експертизу додатковими менторськими консультаціями від експертів HiiL.

Більше про всі команди-учасники тут: http://blog.1991.center/legaltechplease 

Короткі відео презентацій кожної команди.

Реалізація локальної програми проходить за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя», Гаазького Інституту Інновацій у Праві (HiiL), 1991 Open Data Incubator (проект ГО SocialBoost) та Міністерства юстиції України.

Довідково 

Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя» реалізується з жовтня 2016 року і ґрунтує свою діяльність на здобутках попередніх проектів USAID «Україна: верховенство права» та «Справедливе правосуддя». Мета програми – надання підтримки судовій владі, Уряду, Парламенту, адвокатській спільноті, правничим школам, громадянському суспільству, ЗМІ та громадянам у створенні умов для функціонування незалежної, підзвітної, прозорої та ефективної системи правосуддя, яка забезпечує верховенство права, та у боротьбі з корупцією. Детальнішу інформацію про програму можна отримати на сайті програми www.newjustice.org.ua  та за телефоном +38 (044) 581-3303.


 

Останні публікації цього розділу:

Відбулася презентація та обговорення аналітичного звіту за результатами дослідження щодо задоволеності якістю послуг, які надаються людям поважного віку органами юстиції у Львівській області

Неграмотний регіон відьом та чаклунів: ГО PRO WOMEN UA руйнує радянські міфи та допомагає ВПО віднайти свій шлях у житті

Розпочався відбір заявок на програму “Креативна Європа” Perform Europe для перформативного сектору

“Реформа пробації: можливість обирати майбутнє”: висновки та підсумки конференції

«Кроки для спеціалістів. Управління людськими ресурсами»: нова можливість для територіальних громад

U-LEAD роз’яснює ОМС переваги спільної агарної політики Європейського Союзу