Розпочався відбір заявок на програму “Креативна Європа” Perform Europe для перформативного сектору

Було опубліковано цьогорічну статистику програми Perform Europe і вона приємно вражає збільшенням заявок від українських заявників! А саме, це 29 учасників з України з 435 заявок загалом від 40 ...

performeurope-aerowaves
Розпочався відбір заявок на програму “Креативна Європа” Perform Europe для перформативного сектору

Було опубліковано цьогорічну статистику програми Perform Europe і вона приємно вражає збільшенням заявок від українських заявників! А саме, це 29 учасників з України з 435 заявок загалом від 40 країн-учасниць програми ЄС “Креативна Європа”. Це більше заявок ніж, в таких країн, як Фінляндія, Швеція, Чехія, Словаччина, Латвія, Естонія, Бельгія та Болгарія. Вболіваємо за наших заявників та сподіваємось, щоб якомога більше учасників стали грантерами програми!

Найпопулярнішими напрямками цього року стали перформанс, театр та танець, а цікавими новинками стали проєкти, що задіюють нові технології, циркові мистецтва та мистецтво мімів.

45% заявників обрали різноманітність та інклюзивність, як головний пріоритет, 10% – висвітлення змін клімату і 45% обрали обидва пріоритети. 53% заявників сформували партнерства саме на платформі Perform Europe

Також, представники програми зазначили, що 16% заявників отримали значну частину інформації щодо подання на конкурс через дески країн-учасниць програми. 

 

Perform Europe – це грантова програма “Креативної Європи” для представників Європейського перформативного сектору. Програма підтримує інклюзивність, різноманітність та гастрольну діяльність, дбайливу для збереження довкілля в проєктах. 

“Креативна Європа” – це програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів. Метою програми є захист, розвиток та промоція європейського культурного та мовного розмаїття та спадщини, а також підвищення конкурентоспроможності та економічного потенціалу сектору культурних та креативних індустрій, зокрема аудіовізуального. Україна стала учасницею програми у 2016-му році. З того ж часу українські заявники можуть отримувати грантову підтримку у понад 30-ти різних конкурсах. Загальний європейський бюджет програми 2021-2027 років складає 2,44 млрд євро. Наразі програма працює у 40 країнах.

В Україні постійно працює Національне бюро програми, яке надає консультаційну підтримку українським заявникам та поширює актуальну інформацію про програму. 

Контакти Бюро в Україні: 

https://creativeeurope.in.ua 
[email protected] 
Telegram-канал: https://t.me/creativeeuropeua


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Курс з Петриківського розпису - навчання, розвиток, самовдосконалення

Теми, які турбують громади України: підсумки проєкту «Як справи?»

Наслідки каховської трагедії: що говорять екологи

Навчання з проєктного менеджменту та основ бюджетного процесу в сільських громадах Херсонщини

Подкасти про адвокацію простими словами

Інкубатор демократичних ініціатив долучився до міжнародного науково-педагогічного стажування