CORONA WARS: Прихована загроза емоційному здоров’ю

Пандемія COVID-19 стала випробуванням, до якого ми усі були не готові. Хоча захворювання є особливо небезпечним для літніх людей, молодь є вразливою для негативних наслідків, які воно ...

Додано:
Marina_Zabara

Заставка_Коронавійни11
CORONA WARS: Прихована загроза емоційному здоров’ю

Пандемія COVID-19 стала випробуванням, до якого ми усі були не готові. Хоча захворювання є особливо небезпечним для літніх людей, молодь є вразливою для негативних наслідків, які воно спричиняє.

Невизначеність щодо ситуації в майбутньому, погіршення матеріального стану, втрата роботи, обмеження спілкування, різка зміна стилю життя, формату навчання та зайнятості, залученості до громадських активностей, дискомфорт для дітей, молодих сімей та багато інших чинників щодня спричиняють психологічний та емоційний тиск на молодих людей, створюючи умови життя у постійному стресовому стані. 
 
Аби протидіяти  цим загрозам, Чернігівський обласний молодіжний центр в рамках проєкту “CORONA WARS: Прихована загроза” розробив серію тематичних відеороликів із роз’ясненнями та порадами від професійних спеціалістів. Також, впродовж березня, молодіжним центром було проведено онлайн-опитування серед молоді Чернігівської області щодо стану емоційного здоров’я під час пандемії коронавірусу. Ми отримали чимало відповідей, а деякі надійшли навіть від молодих людей з інших областей України.
 
Фінальним пунктом анкети була пропозиція поставити своє питання до спеціаліста-психолога, згідно тематики проєкту. Відповіді саме на ці питання надають психологи проєкту у розроблених відео. 
 
Для перегляду відео-матеріалів, перейдіть, будь ласка, за посиланням. Найближчим список відео буде доповнено, адже за проєктом заплановано створення 10 тематичних сюжетів.
 
Проєкт “CORONA WARS: Прихована загроза” реалізується за підтримки Британської Ради в Україні.

 


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Як і навіщо молоді впливати на справи громади: поради та інструменти експертів проєкту «Активна молодь – сильна громада»

Під’їзд, якого не стало. Як у Запоріжжі відновлюється будинок на Соборному

Як чернігівська броварня відновлює виробництво — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Про садівництво під постійними обстрілами — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Представлено результати проєкту «Розробка рекомендацій щодо формування ефективних місцевих політик через вимірювання згуртованості громад»

“Ветерани справляться з будь-якими завданнями. Наш досвід і є нашою перевагою”, – ветеранка Світлана Келип