Як Луцька молодь відзначала своє “професійне свято”

Остання неділя червня в Україні традиційно відзначається як День молоді.  З цієї нагоди Молодіжний центр  YouthСфера  організував у Луцьку он-лайн гутірку, вуличний квест та пізнавально-творчу ...

літо на вулиці 3
Як Луцька молодь відзначала своє “професійне свято”

Остання неділя червня в Україні традиційно відзначається як День молоді.  З цієї нагоди Молодіжний центр  YouthСфера  організував у Луцьку он-лайн гутірку, вуличний квест та пізнавально-творчу вечірку.

«Всі ці заходи, які відбулися з 24 по 26 червня, були реалізовані в рамках нашої ініціативи «Молодь дій!». Її мета – сприяти розвитку та активному дозвіллю місцевої молоді», – зазначає керівниця Молодіжного  Центру YouthСфера  Яна Романюк.

молодь дій

Почалося все із віртуальних посиденьок з стипендіаткою програми академічних обмінів імені Фулбрайта  Тетяною Кідрук. Усі, хто долучився до розмови, змогли більше дізнатися про саму програму обмінів; особливості навчання та життя у США; ставлення американців до українців, тощо.

Розмова з Кідрук

Водночас, не он-лайн форматом єдиним! Любителі прогулянок Луцьком та активного відпочинку змогли весело та корисно провести час завдяки квесту «YouthСфера». Учасники заходу розгадували загадки і ребуси, шукали коди у різних міських локаціях, виконували цікаві завдання і вкотре переконалися, що «Луцьк – приємне відкриття».

квест_1

Смачною вишенькою на торті подій ініціативи «Молодь дій!» була пізнавально-творча вечірка «Літо на вулиці», яка відбулася у креативному просторі «Озерний вітер». Гутірка віце-президента з внутрішнього розвитку Федерації дебатів України  Антона Євтушка; поетичні читання від Катерини Рубан, Юлії Фінковської та Дмитра Безвербного; музичний виступ Арсена Горбача та Ані Негодюк  наповнили вечір п’ятниці неймовірною атмосферою для усіх, хто відвідав цей захід.

106003991_907906166378577_1177488638437114975_o 

Усі вищезгадані події відбувалися з дотримання карантинних вимог. Зокрема, обов’язковим дрес-кодом усіх заходів наживо була захисна маска, а кількість відвідувачів була обмежена.

літо на вулиці

«Якщо сказати чесно, то наша команда трохи втомлена, але щаслива. Організація таких подій хоч і забирає чимало сил, але надихає далі креативити та організовувати щось пізнавальне та цікавеньке для волинської молоді», – ділиться своїми враженнями Яна Романюк.

Зауважимо, що крім Луцька, до ініціативи «Молодь дій!» також приєдналися й інші волинські міста. І якщо у Володимирі-Волинському та Рожищах заплановані заходи вже відбулися (онлайн-марафон «ЛАЙКНИ», живі міні лекції на відкритому просторі, неформальна зустріч з головою Рожищенської райдержадміністрації), то на ковельську молодь ще чекає цікава подія. Зокрема, у п’ятницю, 3 липня, о 21.00 тут відбудеться квест «Дорогами Ковеля». Старт – парк імені Тараса Шевченка.

Ініціатива «Молодь дій!» реалізовується молодіжним центром YouthСфера у співпраці з ГО «Креатив Студіо»; культурно-мистецьким центром; Управлінням освіти, молоді та спорту Володимир-Волинської міської ради; ковельським молодіжним центром «Місто ідей»; молодіжним простором  міста Рожище «City Life»; ГО «Озерний вітер» за сприяння Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради і проєкту «Волинь унікальна».


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Щоб було без "хламу": у Краматорську стартував масштабний проєкт щодо поліпшення стану реклами

Вікі любить пам'ятки: за кількістю фото Україна посіла перше місце

Тут курять. Чому необхідно посилювати антитютюнове законодавство

Новий комікс про журналістську етику від Олександра Грехова

Mezzanine, Masterskaya та Інститут звуку отримали грантову підтримку від «Креативної Європи»

Громадський центр правосуддя подав скаргу до Європейського суду з прав людини щодо порушення Україною права на справедливий суд