Виставковий проєкт “Століття нескорених”

Вулична виставка про сторічну боротьбу українців за державність. Вона демонструє особливості визвольного руху, унікальні риси спротиву, зокрема, засоби, яких вимагала боротьба у різні часи. Світлини ...

століття нескорених2
Виставковий проєкт “Століття нескорених”
Вулична виставка про сторічну боротьбу українців за державність. Вона демонструє особливості визвольного руху, унікальні риси спротиву, зокрема, засоби, яких вимагала боротьба у різні часи. Світлини супроводжуються описами, тому експозицію можна оглядати без екскурсовода.
 
Виставку можна також оглянути, записавшись на одну з екскурсій Музею Майдану в жовтні. Інформацію про розклад екскурсій шукайте на сторінці Національного музею Революції Гідності.
 
“Ідея виставкового проєкту в тому, щоб показати, що Революція Гідності – це продовження попередньої боротьби за незалежність, яка почалася на початку 21 століття. Революція Гідності не є щось виняткове, окреме, а є продовженням естафети боротьби. Відповідно до обставин і часу, революція видозмінюється, але залишає сліди. Кожна попередня залишає досвід для наступної. Завдання було показати Євромайдан і Революцію Гідності як реалізацію здобутого досвіду”, – зазначила авторка виставкового проєкту “Століття нескорених” Ольга Сало.
 
 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Скористайтеся безкоштовними консультаціями для вашого бізнесу в рамках проєкту «COVID-19 Бізнес-клініки»

КПВВ з окупованим Кримом – що нового у вересні

Розвиток громади – справа кожного. Як громади залучають мешканців до стратегічного планування

Проектна ідея двох випускниць «Школи креативного туризму» реалізована у Миколаєві

Новий поштовх до розвитку бюджету участі в громадах східних областей України

В Чернігові відбувся Форум щодо захисту прав землевласників та землекористувачів