VOZVET CENTER: Як у Вознесенську ветерани та ветеранки бізнесу навчались

23-24 травня у Вознесенську відбувся перший тренінг із розвитку підприємницьких здібностей для ветеранів і ветеранок та їх родин. На тренінгу «Валідація бізнес-моделі» учасники і учасниці навчились ...

Додано:
Borys Kudar

04-tr-240523-24p
VOZVET CENTER: Як у Вознесенську ветерани та ветеранки бізнесу навчались

23-24 травня у Вознесенську відбувся перший тренінг із розвитку підприємницьких здібностей для ветеранів і ветеранок та їх родин. На тренінгу «Валідація бізнес-моделі» учасники і учасниці навчились генерувати ідеї, формувати бізнес-моделі та презентувати себе. Метою було допомогти ветеранам і ветеранкам та їхнім рідним отримати базові знання з підприємництва, розвинути бізнес-мислення та мотивацію стати успішними підприємцями/підприємницями. Під час занять розглядались такі теми: створення СТО, вирощування ожини, облаштування пасіки, вирощування овочів у теплицях, виробництво тротуарної плитки, продаж очищеної води, виготовлення сувенірного пакування, організація турів вихідного дня, облаштування платної парковки та виготовлення цвяхів.

Перший день був присвячений вивченню бізнес-канви, сегментації клієнтів, визначенню їхніх потреб та проблем, які можна вирішити завдяки запропонованим бізнес-моделям. Другого дня учасники працювали над розрахунком необхідних інвестицій, створювали фінансові моделі та визначали термін окупності інвестицій. Також вони дізнались про п’ять діючих грантових конкурсів, у яких можуть взяти участь та отримати грант на власну справу.

Захід відбувся у новоствореному Ветеранському просторі VOZVET CENTER.

Підводячи підсумки другого дня тренінгу координаторка  проекту Вікторія Бальцер поділилась враженнями: «Ми раді надавати корисні знання ветеранам та їхнім родинам, допомагати реалізовувати підприємницький потенціал і будувати краще майбутнє!»

 

Ініціативу «VOZVET CENTER – ветеранський простір у Вознесенській громаді» впроваджує ГО «Учбово-методичний центр захисту прав людини HRTC» за технічного адміністрування ІСАР Єднання та сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», фінансової підтримки Уряду Королівства Нідерландів.

Читайте також статтю про відкриття Ветеранського простору VOZVET CENTER


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Понад чотири тисячі жителів громад-учасниць проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я» взяли участь у Днях бюджету

Відбулись дві навчальні майстерні-практикуми в рамках проєкту проєкту «Виявлення можливостей використання спадщини для економічного розвитку малих громад»

Стартувала освітньо-профорієнтаційна програма «Update: Південь»

Розпочався проєкт «Впровадження підходу, інформованого про травму, у громадянській освіті»

Інкубатор демократичних ініціатив розпочинає проєкт зі зменшення випадків мови ворожнечі в країнах Східного партнерства

Тренінг в медіабазі: Психологиня розповіла журналістам про види когнітивних спотворень та їхній вплив