VOZVET CENTER: у Вознесенській громаді відкрився ветеранський простір

На Миколаївщині стартував соціальний проект «VOZVET CENTER - ветеранський простір у Вознесенській громаді». За даними Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради тільки у ...

Додано:
Borys Kudar

06p
VOZVET CENTER: у Вознесенській громаді відкрився ветеранський простір

На Миколаївщині стартував соціальний проект «VOZVET CENTER – ветеранський простір у Вознесенській громаді». За даними Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради тільки у Вознесенський громаді налічується більше 2000 ветеранів та ветеранок від початку російсько-української війни. Реалізація даного проєкту буде стартом для проведення перших у громаді зустрічей з психологічної адаптації, саме для родин загиблих, військовополонених і зниклих безвісти.

«Планується провести ряд майстер-класів та тренінгів із залученням фахівців у даній сфері. Проєкт передбачає облаштування мультимедійними засобами тренінгової кімнату для організації та проведення презентацій і онлайн зустрічей та обладнання дитячої кімнати на базі ветеранського простору, щоб мати можливість проведення заходів для всіх членів родини ветерана» – розповіла координаторка  проекту Вікторія Бальцер.

Організатори прес-конференції повідомили, що головна мета проекту «VOZVET CENTER – ветеранський простір у Вознесенській громад» – зміцнення психологічного здоров’я членів родин, які пережили стресові ситуації, пов’язані з військовою службою своїх близьких. 

«Ми прагнемо покращити якість послуг, які місцева влада надає ветеранам та їхнім родинам. Основні завдання проєкту – це реінтеграція ветеранів та їх сімей до активного суспільного життя, забезпечення збереження та відновлення їх фізичного та психічного здоров’я. Цим проєктом ми впроваджуємо інноваційні форм прямої підтримки ветеранів, ветеранок та їхніх родин. Так, наприклад, вже перший захід цього проєкту, який розпочинається вже сьогодні, пройде в рамках менторської підтримки ветеранського підприємництва» – зазначив керівник проєкту, директор Учбово-методичного центру захисту прав людини HRTC Борис Кудар.

Проєкт «VOZVET CENTER – ветеранський простір у Вознесенській громаді» сприятиме зміцненню довіри між ветеранами та місцевою владою. Створення «Ветеранського простору» є одним із способів посилення соціальної згуртованості ветеранів та ветеранок у громаді.

 

Ініціативу «VOZVET CENTER – ветеранський простір у Вознесенській громаді» впроваджує ГО «Учбово-методичний центр захисту прав людини HRTC» за технічного адміністрування ІСАР Єднання та сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», фінансової підтримки Уряду Королівства Нідерландів.

 


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

ZDOROVI посіли перше місце у номінації «Доброчинність в охороні здоров’я» у Національному конкурсі «Благодійна Україна»-2023»

Можливості для роботи в третьому секторі: вакансії для активних і дієвих по всій Україні

Результати безпекового опитування "Безпекові потреби ОГС, активістів, волонтерів, правозахисників у 2024 році"

ГО «Феміністична майстерня» створила курс «Як викладати цифрову грамотність»

Служба порятунку дітей нагадує порядок дій у разі підозри злочину сексуального насильства над дитиною

Команда з Івано-Франківщини розробила інструмент штучного інтелекту