Волонтери YMCA Kyiv за підтримки «Карітас-Київ» передали подарунки дітям у Житомирі

21 грудня, напередодні новорічних свят, 13 волонтерів YMCA Kyiv відвідали Житомирське учбово-виробниче підприємство "Українське товариство сліпих" та Підлітковий клуб "Пролісок" Житомирської міської ...

IMG_3283
Волонтери YMCA Kyiv за підтримки «Карітас-Київ» передали подарунки дітям у Житомирі

21 грудня, напередодні новорічних свят, 13 волонтерів YMCA Kyiv відвідали Житомирське учбово-виробниче підприємство “Українське товариство сліпих” та Підлітковий клуб “Пролісок” Житомирської міської ради, де провели розважальну активну програму для дітей та вручили подарунки. Подія відбулась у межах соціального проекту Різдво в коробці за підтримки Благодійного фонду Карітас Київ та Благодійного фонду “Карітас-Житомир”.

IMG_3360

Безліч ігор, танців та конкурсів допомогли дітям розкритися, повеселитися та гарно провести час. Додатково волонтери YMCA Kyiv передали одяг та іграшки для дітей з малозабезпечених сімей.

«Ми вперше проводимо проект “Різдво в коробці”, але нас наскільки надихнуло це, що ми вже готові планувати цю акцію вже на наступний рік. Щиро вдячні всім, хто долучився та довірився нам. Разом ми подарували справжнє “Різдво в коробці” цим дітям», – розповіла лідер проекту YMCA Kyiv, волонтерка Дар’я Лупеха.

«Напередодні новорічно-різдвяних свят кожен чекає дива! Не важливо якого віку людина, в кожного з нас є найпотаємніші бажання. Однак, ще більш цінно не чекати їх реалізації, а реалізовувати мрії інших!», — зазначила волонтерка Благодійного фонду «Карітас-Житомир» Юлія Мельник.

«Сьогодні ми разом з волонтерами YMCA Kyiv стали справжніми помічниками святого Миколая, адже змогли подарувати щастя 54 діткам, які виховуються в багатодітних родинах та родинах батьків та рідних з порушеннями зору. Насправді, формула дитячого щастя дуже проста: ініціатива + активні волонтери + небайдужі люди = дитяча радість. Однак, важливо дарувати це щастя в ті родини, куди не завжди зможе завітати св. Миколай, де втрачається віра в чудо. Тому щиро радіємо, що причетні до цієї події!», — зазначили у Благодійному фонді «Картас-Житомир».

“Різдво в коробці” — соціальний благодійний проект по збору подарунків для дітей, які проживають в соціальному гуртожитку УТОС міста Житомира та дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей.

Команда волонтерів YMCA Kyiv за підтримки Благодійного фонду «Карітас-Київ» та Благодійного фонду «Карітас-Житомир» суспільними зусиллями зібрала та подарувала 54 подарунки. До акції долучились студенти, викладачі, волонтери та небайдужі люди міста Києва.

Дякуємо за підтримку проекту директору Благодійного фонду “Карітас-Житомир” Віталій Сидорук.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Всеукраїнський фестиваль соціальної реклами об'єднує наймолодших

Виборчий кодекс у смартфоні. ОПОРА розробила мобільний додаток «Вибори 2020»

ENGin допомагає молоді покращувати розмовну англійську

Стартував курс "Грантовий менеджмент від УКФ"

Презентували мобільний додаток #PrisonersVoice

На Контрактовій площі в Києві відкрилася виставка про репресованих археологів