Волонтери Миколаєва отримають 100 стипендій на відновлення стійкості та соціальної активності

В Миколаєві оголосили про запуск Програми підтримки волонтерів Миколаєва та регіону, за якою волонтерам видадуть 100 стипендій на відновлення психічного стійкості та соціальної активності, зокрема на ...

Додано:
Evgen Gomonjuk

Програма підтримки волонтерів Миколаєва та регіону
Волонтери Миколаєва отримають 100 стипендій на відновлення стійкості та соціальної активності

В Миколаєві оголосили про запуск Програми підтримки волонтерів Миколаєва та регіону, за якою волонтерам видадуть 100 стипендій на відновлення психічного стійкості та соціальної активності, зокрема на свою поточну волонтерську діяльність.

Що сталося?

Багато волонтерів в Миколаєві через війну та постійну залученість до благодійної допомоги втратили роботу або власний бізнес. При цьому вони працюють без перерви від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Допомагають іншим в умовах надзвичайної напруги та стресу, і цим наближають нас до перемоги.

У ці скрутні часи ми, як ГО «Ресурсний центр громадських ініціатив», запустили Програми підтримки волонтерів Миколаєва та регіону, яка направлена на посилення зусиль громадянського суспільства в місті у протистоянні наслідкам російського вторгнення в Україну. В межах цієї ініціативи хочемо підтримати волонтерів, які надають підтримку тим, хто цього потребує, та прагнуть розвивати українське суспільство.

Як податися?

Якщо ви активісти, представники громадського сектору та волонтерських ініціатив в Миколаєві, які досягли 18-річного віку та мають громадянство України, ви можете подати заявку на отримання стипендії, яка допоможуть вам почуватися у безпеці та продовжувати забезпечувати себе та близьких. Підтримка волонтерів надаватиметься через стипендійну програму підтримки волонтерів. Розмір стипендії становить 10 000 грн (сума премій вказана із врахуванням податків і зборів).

Подбайте про речі першої потреби: продукти, ліки, предмети гігієни, житло, пальне тощо. Ви також можете винайняти приміщення для роботи, придбати необхідне обладнання або пройти навчальний курс, щоб допасувати свою діяльність до воєнних реалій.

В межах Програми ми оберемо 100 переможців, зважаючи на критерії оцінювання. Стипендії отримають ті заявники, що пройдуть технічний відбір: для цього потрібно довести, що ви дійсно займаєтесь волонтерською діяльністю, і долучити відповідний документ на підтвердження цього факту.

Для участі у Програмі необхідно заповнити анкету та додати копії необхідних документів за посиланням: https://bit.ly/stipendmykolaiv.

Додайте до заявки:

  1. Копію паспорта громадянина України (1-4 сторінки та сторінки з реєстрацією);
  2. Банківські реквізити, щоб ми змогли переказати гроші, якщо ви виграєте стипендію;
  3. Копію ІПН;
  4. Документ, що підтверджує факт волонтерської діяльності стипендіата. Додайте щось одне із переліку:
  • Довідку або лист-підтримки від ГО/БФ чи іншої організації;
  • Інший документ про підтвердження факту волонтерської діяльності після 24 лютого 2022 року.

Кінцевий термін подачі заявки – 13 березня 2023 року о 23:00 за київським часом.

Зверніть увагу

  • Заявка не гарантує отримання стипендії. Ми можемо відмовити вам у стипендії, якщо ви забули додати якийсь із документів або якщо документ не відповідає нашим вимогам. Уважно перевірте заявку, перш ніж відправляти її;
  • Якщо ви помилитеся у реквізитах, нам доведеться анулювати вашу премію. Ми не зможемо оновити або виправити банківські дані;
  • Організатори не консультують учасників конкурсу стипендій та не дають пояснення причин відмови.

 Ми обиратимемо переможців доти, доки не вичерпаємо призовий фонд. Не зволікайте із заявкою — стипендії можуть закінчитися!


Тематика публікації:                    

Останні публікації цього розділу:

Спілка 33 організацій презентувала Дорожню карту забезпечення прав дитини

Проєкт Cedos з розвитку центрів спільнототворення переміг у конкурсі Єврокомісії

Громадськість та влада обговорили шляхи об’єднання зусиль для відновлення громад Луганщини

Регіональні етапи Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023»: заявки приймаються до 30 квітня

Що думають херсонці? Опитування містян проводить Фонд Захист

В Червонограді відбулась реколекційна зустріч в рамках проєкту «Духовна формація волонтерів»