Віртуальна інфлюенсерка Астра Стар перерахує фондам кошти за лайки та репости

Digital-ініціатива до Щедрого ВівторкаПерша в Україні digital-інфлюенсерка Астра Стар долучилася до міжнародного благодійного руху #ЩедрийВівторок в Україні. Це день, який надихає мільйони людей ...

Додано:
Giving Tuesday UA

інфлюенсерка Астра до Щедрого Вівторка
Віртуальна інфлюенсерка Астра Стар перерахує фондам кошти за лайки та репости

Digital-ініціатива до Щедрого Вівторка

Перша в Україні digital-інфлюенсерка Астра Стар долучилася до міжнародного благодійного руху #ЩедрийВівторок в Україні. Це день, який надихає мільйони людей робити добрі справи та популяризує культуру благодійності. Цього року він відзначається 30 листопада. 

Астра запустила на своїй сторінці в Instagram «Благодійний Тренажер». З його допомогою сьогодні та завтра будь-хто зможе потренуватися робити грошові пожертви абсолютно без витрат. Адже за кожну цифрову реакцію на цей пост, інфлюенсерка буде перераховувати кошти трьом своїм улюбленим благодійним фондам та ініціативам. 

За кожен репост допису Астра буде надсилати 10 гривень організації «Україна без сміття». Кожен коментар під цим постом дорівнюватиме 10 гривням фонду «Таблеточки», а кожен лайк — це 10 гривень волонтерській організації «Агенти крові». Ініціатива триватиме два дні, або поки загальна сума донатів не досягне 25 000 гривень.

«Просто поширюючи цю круту новину, ви робите реальні добрі справи! А знаєте чому це круто? Тому що той, хто дарує любов, завжди її має», — коментує свою благодійну акцію віртуальна інфлюенсерка. 

 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Регіональна багатостороння група ІПВГ у Львівській області: що це і для чого?

Жителі Городнянської громади визначають екологічні проблеми громади

У Підгорівці буде створена мультимедійна кімната для надання соціальних послуг

Аліна Паш отримала музичну премію ЄС Music Moves Europe Awards 2022

Громадська та політична участь: базовий курс. Онлайн курс від Prometheus

Від ідеї до змін: проєктний менеджмент для соціальних ініціатив. Онлайн курс від ВУМ online