“Вікно Відновлення”: українські медіа та аналітичні центри об’єдналися для моніторингу відбудови. Як долучитися?

У січні 2024 року розпочала свою роботу медіамережа «Вікно Відновлення” (UA Recovery Window Media Network). До об’єднання вже увійшли низка незалежних медіа, громадських організацій та аналітичних ...

Додано:
Recovery Window

Вікно Відновлення
“Вікно Відновлення”: українські медіа та аналітичні центри об’єдналися для моніторингу відбудови. Як долучитися?

У січні 2024 року розпочала свою роботу медіамережа «Вікно Відновлення” (UA Recovery Window Media Network). До об’єднання вже увійшли низка незалежних медіа, громадських організацій та аналітичних центрів. 

Мета «Вікна Відновлення» — якісно й прозоро розповідати про відновлення усіх постраждалих регіонів на єдиній платформі. Учасники мережі будуть створювати розслідування, репортажі, аналітичні матеріали та експлейнери про відбудову, і весь цей контент агрегуватимуть на онлайн-платформі, запуск якої запланований на березень 2024. Усіх охочих закликають підписатися, щоби бути в курсі новин про відбудову України.

«Ми обрали вікно символом об’єднання з трьох причин. По-перше, за кожним розбитим від обстрілів вікном — історії людей. “Вікно Відновлення” робитиме видимими такі історії навіть із найвіддаленіших громад, – розповідає координаторка медіамережі Анастасія Руденко. – По-друге, наша онлайн-платформа стане єдиним вікном” відбудови, де ми зберемо інформацію про процеси відновлення з усіх регіонів. І наостанок – вікно для нас є символом прозорості та нульової толерантності до корупції. Ми не лише розповідатимемо про відновлення, але й будемо здійснювати громадський контроль над відбудовою». 

Хто вже долучився? 

Співзасновниками та першими партнерами медіамережі стали сім організацій:

Як приєднатися? 

Медіамережа «Вікно Відновлення» відкрита до розширення і співпраці з медіа, громадськими організаціями, аналітичними центрами, а також до взаємодії з державними органами та представниками місцевого самоврядування. 

Всіх зацікавлених запрошують заповнювати коротку гугл-форму. Всі, хто заповнять, отримають подальшу інформацію про деталі та умови співпраці, а також інші оголошення мережі. 

Що отримають медіа, які долучаться до мережі?

  • Фінансову підтримку у створенні контенту. Партнери об’єднання зможуть отримати компенсацію від 7 до 40 тисяч гривень за кожен матеріал на тему відбудови.
  • Доступ до навчальних можливостей для медіа. Для партнерів об’єднання будуть організовані експертні тренінги на тему відбудови.
  • Доступ до кроссекторальних експертів та аналітики. Медіа матимуть змогу звертатись за коментарями до експертів мережі та першими дізнаватись про аналітику партнерів.
  • Допомогу у дистрибуції. Онлайн-платформа «Вікна Відновлення» стане агрегатором контенту про відбудову та допомагатиме збільшувати аудиторію кожного окремого медіа.

Стежити за “Вікном Відновлення” можна вже зараз у FacebookInstagram, та Telegram.

Мережа “Вікно Відновлення” підтримується урядом Великої Британії. 

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У Чернівцях відбувся ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024

«Трансформація чи відбудова»: у Львові відбувся фінальний захід проєкту «Майстри змін»

Навантаження на медичну галузь зросло з початком великої війни

Визначення потреб та проблем доступності допомоги і послуг для ВПО, які мешкають у місті Рівне

Лановецька громада на Тернопільщині отримала 2 тисячі контейнерів для ТПВ від Програми USAID DOBRE

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях