Відкриття освітнього хабу «Inspiration cafe» для ВПО в Києві

Четвертого липня в Києві відбудеться відкриття освітнього хабу «Inspiration cafe» – місця, де діти шкільного віку протягом літа зможуть підтягнути свої знання зі шкільної програми, а також розвинути ...

Додано:
Rostyslav Semka

Inspiration cafe
Відкриття освітнього хабу «Inspiration cafe» для ВПО в Києві

Четвертого липня в Києві відбудеться відкриття освітнього хабу «Inspiration cafe» – місця, де діти шкільного віку протягом літа зможуть підтягнути свої знання зі шкільної програми, а також розвинути креативність і отримати психологічну підтримку. Навчання буде проходити у форматі створення власних навчальних мініпроєктів, що допоможе їм отримати практичні навички та знайти нових друзів. Також на заняття завітають місцеві підприємці, щоб поділитися своїм досвідом та надихнути школярів.  

Окрім занять за шкільною програмою, учні зможуть відвідувати спортивні заняття та добровільні толоки. Постійний супровід та моніторинг психологів допоможе покращити психоемоційний стан дитини.

Проєкт освітнього хабу «Inspiration cafe» в м. Києві реалізується Ліцеєм “Educator” завдяки локальній субсидії від федеральної компанії  GIZ: Perspectives for Eastern Ukraine за дорученням Федерального уряду Німеччини.

Вже відкрито  запис на першу зміну 9:00-13:00. 

Навчання в хабі є повністю безкоштовним для дітей ВПО, дітей військовослужбовців та співробітників сфери критичної інфраструктури. Під час навчання діти забезпечуються гарячим харчуванням. Ми піклуємося про безпеку для кожної дитини, тож це закрита територія, є охорона, є укриття в школі та чіткий план дій на випадок повітряної тривоги чи іншої надзвичайної ситуації. 

Наша адреса: вул. Чавдар 11,а

Записати дитину можна за цим посиланням: https://forms.gle/jLUFG6VrM48jSVwe8 

Кількість місць обмежена!

#inspiration_cafe_kyiv 

Inspiration cafe


Тематика публікації:                        

Останні публікації цього розділу:

1 піксель – 1 долар. В Україні створили сайт з інтерактивною мапою для збору коштів на відбудову шкіл

Організація «Право» трансформує гуманітарний хаб у центр громадської активності у Хмільнику

Асоціація “Доступне житло для ВПО” запрошує до вступу ГО та локальних партнерів

Інформаційна онлайн-сесія про стратегії успішної участі у конкурсі «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада»

Студенти трьох областей опановували підприємницькі навички у Львові

4 березня – Всесвітній день проти сексуальної експлуатації