Відкрито освітній простір “Education Hub” в Ужгороді

На сьогодні в Україні пошкоджено понад 2,5 тисячі навчальних закладів, щонайменше 285 із них повністю зруйновані. Сотні тисяч родин були вимушені покинути свої домівки.Коли класичний формат навчання ...

Додано:
Rostyslav Semka

Education Hub в Ужгороді
Відкрито освітній простір “Education Hub” в Ужгороді

На сьогодні в Україні пошкоджено понад 2,5 тисячі навчальних закладів, щонайменше 285 із них повністю зруйновані. Сотні тисяч родин були вимушені покинути свої домівки.

Коли класичний формат навчання перестав працювати, викладачі ліцею «Educator» створили низку ініціатив, які стали відповіддю на нові виклики. Однією з таких ініціатив є Education Hub (Inspiration cafe), що продовжує свою роботу в Ужгороді та діє на безоплатній основі.

Освітній хаб розрахований як на дітей ВПО, так і на місцевих. Завдяки спільному навчанню в одному освітньому закладі, колективній розробці різноманітних проєктів та знайомству з однолітками, учні мають змогу соціалізуватися у новій громаді.

Якщо ваша дитина потребує затишного і спокійного навчального простору під наглядом педпрацівників, запрошуємо вам до нашого Освітнього простору. Все що необхідно – це заповнити реєстраційну форму за посиланням.

Щоб зробити формат відвідувань максимально ефективним, в хабі працює дві зміни:

Перша зміна для учнів 5-11 класів працює в форматі open space. Діти можуть навчатися онлайн та, за потреби, отримувати консультацію викладачів з основних предметів.

Час перебування учнів у першій зміні 9:00-14:00.

Заняття в Education Hub  у форматі open space

Заняття в Education Hub у форматі open space

Це простір для всіх, хто офіційно закріплений за певною школою та хоче долучатися до онлайн уроків у своїй школі. Кожний клас першої зміни має свій кабінет. У ньому перебуває викладач-предметник. З 9:00 до 11:30 консультує один педагог, а з 11:30 до 14:00 – інший. Протягом тижня діти мають змогу отримати консультації з основних предметів: українська мова та література, математика, історія, географія, фізика, хімія, біологія.

Коли учень матиме вікно між уроками (скорочені онлайн уроки в Zoom; скасовані через повітряну тривогу в регіоні, де перебуває вчитель, або відсутність у нього електропостачання чи інтернету; асинхронні уроки, коли навчання онлайн в реальному часі не проводиться, а лише надсилається д/з у меседжері чи завантажується на освітні платформи), є змога отримати консультацію нашого викладача. 

Друга зміна діє у форматі «експрес-школи» та підійде вам, якщо дитина не відвідує школу та не має онлайн занять, або ж не отримує належних знань у школі. Діти відвідують якісні інформативно наповнені уроки з основних предметів.

Час роботи другої зміни — 14:30-18:00.

Учні щодня відвідують по три уроки. Заняття триває одну годину. Між уроками є перерва 15 хв для того, щоб діти могли відпочити.

Заняття в Education Hub  проходять максимально насичено, з використанням інтерактивних методів та інструментів неформальної освіти.

Заняття в Education Hub проходять максимально насичено, з використанням інтерактивних методів та інструментів неформальної освіти.

Окрім уроків з основних предметів, учні розвивають свої soft skills: відвідують літературний клуб, speaking club, заняття з психологом (психологічне коло класу та арт-терапію), а також розробляють власні проєкти на уроках проєктної діяльності, де вчаться застосовувати здобуті знання на практиці. Школярі, які за програмою вивчають хімію та біологію, мають практикуми з цих предметів.

Учні на уроках здобувають бали, отримують домашні завдання, пишуть контрольні та самостійні роботи. За потреби можуть отримати виписку з оцінками з основних предметів, або документ про освіту державного зразка (табель чи атестат) від приватного ліцею «Educator».

Повітряна тривога та безпека.

Хаб розташований у приміщенні, в якому є одне з центральних міських бомбосховищ, розрахованих на захист населення від ядерної та хімічної загрози. В хабі немає перебоїв з електропостачанням.

Проєкт реалізується ліцеєм «Educator» за підтримки міжнародної гуманітарної організації «Людина в біді Словацька Республіка».

Адреса: м. Ужгород, пл. Петефі, 47

Контакти: телефон: +380970427819


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

На Чернігівщині підготували 40 арттерапевтів для роботи з дітьми, які постраждали від наслідків війни

На Закарпатті триває адвокаційний проєкт з підвищення обізнаності прав серед ВПО

В Україні розпочинається програма відновлення і підтримки жінок від ГО «Так Штаб»

Планування розвитку Зазим’я: від соціального захисту до економічного зростання

Молодь України зібралася на Рівненщині для участі у всеукраїнському тренінгу «Лідерська академія»

Абетка саморегуляції 6.0: завершено перший блок курсу з підтримки психічного здоров’я