Відбувся круглий стіл щодо організаційних та навчально-методичних аспектів з підвищення рівня безпеки дітей та молоді на дорогах

17 листопада 2021 року відбувся всеукраїнський круглий стіл в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в Україні - «Безпечне освітнє середовище. Організаційні та навчально-методичні аспекти з підвищення ...

Додано:
RoadSafety

176896573_2619797961646090_9161766751147926363_n
Відбувся круглий стіл щодо організаційних та навчально-методичних аспектів з підвищення рівня безпеки дітей та молоді на дорогах

17 листопада 2021 року відбувся всеукраїнський круглий стіл в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в Україні – «Безпечне освітнє середовище. Організаційні та навчально-методичні аспекти з підвищення рівня безпеки дітей та молоді на дорогах». 

Снимок экрана 2021-11-17 в 00.30.21

  • Актуальні питання організації безпеки дорожнього руху в об’єднаних територіальних громадах.

Діденко І.А. – радник Міністра внутрішніх справ України 

  • Профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму в Україні

Білошицький О.Г. – перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції 

  • Інноваційні технології контролю швидкісного режиму на пришкільних територіях

Мокан А.В. – Голова громадської спілки «Національна рада з безпеки дорожнього руху»

Черній В.Д.керівник КП «Центр організації дорожнього руху» м. Києва 

  • Зміцнення правосвідомості дітей-пішоходів як учасників дорожнього руху. Загальні правові аспекти безпеки користування персональним електротранспортом.

Козоріз В.П. – Голова громадської спілки захисту прав пішоходів, Віце-президент МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП»

  • Необхідність та правила використання молоддю світлоповертальних елементів заради безпеки на дорогах, рекомендації до інтеграції теми в освітнє середовище.

Храпейчук Г.А. Генеральний директор ТОВ «3М Україна» 

  • Роль юридичної відповідальності у формуванні правової культури неповнолітніх учасників дорожнього руху.

Веселов М.Ю. професор кафедри державно-правових диcциплін  факультету №2 Криворізького навчально-наукового інституту Донецького державного університету внутрішніх справ України , д.ю.н., доцент 

Провідною метою роботи дискусійної панелі круглого столу стала консолідація зусиль та вироблення спільних рішень державних органів, освітніх установ,  з питань безпечного освітнього середовища, забезпечення організаційних та навчально-методичних аспектів з підвищення рівня безпеки дітей та молоді на дорогах.

Кожен зі спікерів акцентував важливість проведення Тижня безпеки дорожнього руху – головного важиля інформування та залучення суспільства до проблеми безпечного пересування на дорогах.

Щороку, за різними статистичними даними, Україна втрачає в дорожньо-транспортних пригодах понад 3 тисячі своїх громадян, понад 30 тисяч травмуються. За десять місяців 2021 року за даними Патрульної поліції усього на українських дорогах сталося: 154 480 дтп, що майже на 14% більше, ніж в минулому році. Проте спостерігається зниження рівня саме постраждалих і травмованих. За цей період в Україні загинуло 2 592 громадян (на 8,8%менше), 24 905 – отримали травми (на 6,8% менше). Також за цей період в Україні сталося 3 182 дтп за участю дітей, у яких загинуло – 157 дітей, 3 591 – травмовано. Основні причини дтп із загиблими та травмованими: перевищення безпечної та встановленої швидкості руху; порушення правил маневрування; порушення правил проїзду перехресть; порушення правил проїзду пішохідних переходів; недотримання дистанції.

Були також підкреслені такі питання, як розгалужений діалог між Патрульною поліцією та освітянами за для забезпечення безпеки дорожнього руху, інформування та навчання дітей безпеці дорожнього руху, адже вони є майбутнім нашої країни.

Ігор Діденко, радник міністра внутрішніх справ, проаналізував можливості впровадження в Україні шведської концепції безпеки руху, так званої “нульової смертності”. Зокрема, наголосив на тому, що інфраструктура великих міст має створювати умови для зменшення швидкості до 30км/на год.

Тижні безпеки дорожнього руху в Україні, що відбуваються двічі на рік, є однією із найбільших інформаційно-просвітницьких платформ для привернення уваги суспільства до проблем дорожньо-транспортного травматизму в країні. Тижні мають на меті консолідацію зусиль державних органів, відомств, структур, зацікавленої громадськості та ЗМІ  для напрацювання спільних рішень та вирішення цієї проблеми.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Відбулася презентація та обговорення аналітичного звіту за результатами дослідження щодо задоволеності якістю послуг, які надаються людям поважного віку органами юстиції у Львівській області

Неграмотний регіон відьом та чаклунів: ГО PRO WOMEN UA руйнує радянські міфи та допомагає ВПО віднайти свій шлях у житті

Розпочався відбір заявок на програму “Креативна Європа” Perform Europe для перформативного сектору

“Реформа пробації: можливість обирати майбутнє”: висновки та підсумки конференції

«Кроки для спеціалістів. Управління людськими ресурсами»: нова можливість для територіальних громад

U-LEAD роз’яснює ОМС переваги спільної агарної політики Європейського Союзу