Відбулася презентація дослідження людської безпеки на півдні України

Біля кордону з анексованим Кримом нема українського телесигналу, - про це під час презентації дослідження, представленого на сторінці ТЕКСТІВ, заявив заступник директора Центру близькосхідних ...

картинка
Відбулася презентація дослідження людської безпеки на півдні України

Біля кордону з анексованим Кримом нема українського телесигналу, – про це під час презентації дослідження, представленого на сторінці ТЕКСТІВ, заявив заступник директора Центру близькосхідних досліджень (AMES) Сергій Данилов.

“Я хотів би звернути увагу на один кричущий факт, на який вказали нам наші партнери – на відсутність українського мовлення на частині території Херсонської області, зокрема… на межі з нині тимчасово окупованим Кримом, де немає взагалі українського сигналу телебачення”, – сказав Данилов.

Натомість є поширення телевізійного та радіосигналу з території окупованого Криму.

Є населені пункти, де люди живуть чужим порядком денним, знаючи краще, що відбувається у Криму – або вважаючи, що знають, адже їм транслюють пропаганду – ніж знаючи про те, що відбувається у сусідніх із ними населених пунктах.

Така ситуація потребує негайного втручання з боку центральних органів влади України, наголосив Данилов.

Дивитися відео події повністю можна ТУТ

Дослідження проводилося як один з етапів підготовки рекомендацій органам місцевого самоврядування та центральній владі з наголосом на потреби громад у межах проекту «Попередження конфліктів на Півдні України» за підтримки NED.


Тематика публікації:                       

Останні публікації цього розділу:

Чат-бот допомагає поліцейським протидіяти злочинам на грунті ненависті

ГО «Агенти змін!» запрошує в проект «Розбудова мостів між жінками-підприємницями та місцевими органами влади в регіоні Азовського моря»

Управління освітою у військово-цивільних адміністраціях. Що не так із ВЦА?

Стратегія, планування та успішний досвід для розвитку громад

Леся Українка: 150 імен

Про Clubhouse, неаполітанську піцу та душу ресторану: найцікавіші ідеї зустрічі молоді з рестораторами