Вечірку-посвяту у волонтери провели в Олександрії

Центральна міська бібліотека для дітей Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи з минулої осені втілює проект, спрямований на розвиток молодіжного волонтерства. У співпраці із ...

photo_5391039351212852616_y
Вечірку-посвяту у волонтери провели в Олександрії

Центральна міська бібліотека для дітей Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи з минулої осені втілює проект, спрямований на розвиток молодіжного волонтерства. У співпраці із Жіночим просвітницьким центром “Перспектива” книгозбірня провела днями Вечірку-посвяту із підписанням угод та врученням посвідчень юним волонтерам і волонтеркам.

В рамках втілення Молодіжної Волонтерської програми «З любов’ю до дітей, з Перемогою в серці», бібліотека зараз також облаштовує “Простір дієвої молоді”, на платформі якого молоді волонтери і волонтерки надаватимуть громаді такі безоплатні послуги, як «Догляд за дітьми», «Вчимо, граючись», «Щастя в дарунок», Легоклуб та Творча лабораторія.

“Завдяки спільній праці колективу бібліотеки, команди громадської організації та молоді ми залучили, навчили та об’єднали групу юнаків та дівчат, котрі ведуть активну волонтерську діяльність, набувають досвід, удосконалюють свої знання та допомагають іншим”, – розповідає координаторка проекту Тетяна Троцюк.

 

Проєкт втілюється у рамках програми «Розвиток і підтримка молоді Кіровоградської області через молодіжні ініціативи та UPSHIFT», яку реалізує ГО «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Платформа пошуку фінансування для відбудови

Україна у війні – поточні події та процеси в контексті міжнародного правосуддя

Білківська та Іршавська громади провели друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

Локачинська громада за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» провела друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

У Кам’янці-Подільському відкрили простір для громадських організацій

ВПО не тягар, а ресурс: як живе Луганщина