Вебресурс для науковців: Міносвіти запрошує ГО до співпраці

Міністерство освіти і науки України повідомляє про початок реалізації проєкту Національної електронної науково-інформаційної системи та запрошує громадські організації до співпраці. Офіційний ...

медіа інтернет смм smm
Вебресурс для науковців: Міносвіти запрошує ГО до співпраці

Міністерство освіти і науки України повідомляє про початок реалізації проєкту Національної електронної науково-інформаційної системи та запрошує громадські організації до співпраці. Офіційний вебресурс Системи буде розміщено до кінця 2021 року за адресою в Інтернеті nauka.gov.ua.

Створення Системи має на меті об’єднати та узагальнити всю інформацію щодо української науки, її надбань та можливостей для молодих і досвідчених вчених, а також усіх зацікавлених сторін, за принципом єдиної точки доступу.

Задля досягнення такої мети Міністерство освіти і науки України запрошує до співпраці представників прес-служб громадських організацій, неурядових організацій та фондів.

Публікація можливостей передбачає оприлюднення інформації про обміни, тренінги, конференції, наукові та інші школи, стипендії та гранти, конкурси, а також інші заходи, що стосуються наукової сфери. Цільовою аудиторією можливостей є дослідники усіх галузей знань та будь-якого віку.

Розміщення можливостей відбувається шляхом заповнення спеціальної форми, яка буде перевірятися редактором вебресурсу Системи. Надалі процес подачі інформації буде удосконалено шляхом створення спеціального модуля на платформі. Про це вас буде повідомлено додатково.

Посилання на форму для подачі Можливостей — https://dntb.gov.ua/nauka. У разі виникнення запитань, звертайтесь, будь ласка, за контактами, наданими у формі.

 

Джерело: Міносвіти.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

ЮрШтаб запустив онлайн-платформу для отримання безкоштовної юридичної допомоги

На Харківщині оцінили збитки через втрати ґрунтів внаслідок війни

Триває набір на безкоштовні онлайн-групи підтримки

В Україні запустили безкоштовний онлайн-курс із фінансової грамотності

Перший ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 відбувся в Івано-Франківську

Спілка 33 організацій презентувала Дорожню карту забезпечення прав дитини