В Умані видавали гуманітарну допомогу вразливим категоріям населення

Громадська організація «Світ компетенцій» в межах проєкту «Підтримай», що реалізується в м. Умань завершила видачу гуманітарних наборів родинам малозахищених та вразливих категорій населення (в тому ...

Додано:
gugu

Підтримай
В Умані видавали гуманітарну допомогу вразливим категоріям населення

Громадська організація «Світ компетенцій» в межах проєкту «Підтримай», що реалізується в м. Умань завершила видачу гуманітарних наборів родинам малозахищених та вразливих категорій населення (в тому числі ВПО). Ініціатива втілювалася з 01 жовтня по 31 грудня 2023 року в межах конкурсу суб-грантів у межах проєкту EU4CSOs Emergency Actions. Упродовж листопада та грудня 2023 року було роздано 250 продуктових, 250 гігієнічних, 250 санітарних та 150 медичних наборів серед домогосподарств:

  • де є літні маломобільні люди віком 80+, втому числі які не знаходяться на обліку у територіальному центрі соціального обслуговування.
  • де батько одинак/мати одиначка, який/яка утримує та виховує дитину/дітей самостійно;
  • де є літні люди віком 65+;
  • де є діти та один із батьків служить в ЗСУ;
  • де є діти з інвалідністю.

Проєкт “Підтримай” спрямовано на допомогу місцевому цивільному населенню вразливих категорій та ВПО. Його основна мета – забезпечити безперервність доступу до життєво необхідних продуктів харчування, засобів гігієни, ліків сімей малозахищених та вразливих категорій населення в тому числі внутрішньо переміщені особи.Планувалося, що 250 сімей цільової аудиторії, отримають допомогу відповідно до своїх потреб. Ці набори частково закрили потреби сім’ї у харчуванні та підтримці гігієни на короткий термін. На перший погляд – це прості речі але надзвичайно необхідні для людини в 21 століття. Сьогодні це є головною потребою цивільного населення.

“Такі проєкти надихають робити добро, не зупинятися і не опускати руки в боротьбі. Раді з того, що змогли допомогти понад 250 радинам у такий важкий час. І головне, завдяки підтримці ЄС ми надали допомогу саме тим хто її  дійно потребує.” - Тетяна ПОЛІЩУК (голова ГО “Світ компетенцій”, керівник проєкту “Підтримай”).

Деталі про роботу ГО “Світ компетенцій” тут.

Публікація підготовлена в межах проєкту EU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується Мережа 100 відсотків життя Рівне.

ЇЇ зміст є виключно відповідальність Громадської організації «Світ компетенцій» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.


 

Останні публікації цього розділу:

Понад чотири тисячі жителів громад-учасниць проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я» взяли участь у Днях бюджету

Відбулись дві навчальні майстерні-практикуми в рамках проєкту проєкту «Виявлення можливостей використання спадщини для економічного розвитку малих громад»

Стартувала освітньо-профорієнтаційна програма «Update: Південь»

Розпочався проєкт «Впровадження підходу, інформованого про травму, у громадянській освіті»

Інкубатор демократичних ініціатив розпочинає проєкт зі зменшення випадків мови ворожнечі в країнах Східного партнерства

Тренінг в медіабазі: Психологиня розповіла журналістам про види когнітивних спотворень та їхній вплив