В Україні стартує амбіційний екологічний проєкт «UcanUkraine»

В Україні 14 липня стартував екологічний проект «UcanUkraine», який об’єднає навколо проблем довкілля митців, бізнесменів та активістів.Протягом 4 місяців в 4 містах Півдня України, а саме в Херсоні, ...

Додано:
Олеся

UU_press_release
В Україні стартує амбіційний екологічний проєкт «UcanUkraine»

В Україні 14 липня стартував екологічний проект «UcanUkraine», який об’єднає навколо проблем довкілля митців, бізнесменів та активістів.

Протягом 4 місяців в 4 містах Півдня України, а саме в Херсоні, Запоріжжі, Бердянську та Мелітополі, «UcanUkraine» збирається задавати тренд на екологічність.

За цей час планується провести по 2 воркшопи в кожному місті-учаснику. У заходах будуть задіяні активні жителі, представники малого та середнього бізнесу, громадських організацій, еко-активісти, урбаністи.

На воркшопах містяни дізнаються, як локально впливати на екологічну ситуацію, а місцеві активісти після навчання разом з експертами проекту зможуть проінспектувати муніципальні екологічні програми та разом розробити дорожню карту для співпраці з місцевою владою.

Що стосується місцевого бізнесу, то у результаті проведення воркшопів підприємці у співпраці з активістами та командою проєкту визначать ідеї для екологічних ініціатив. Найкращі екологічні проєкти отримають фінансову підтримку на реалізацію, а також будуть нагороджені спеціальною екологічною відзнакою та нанесені на локальну мапу дружніх до екології закладів.

Під час проєкту, окрім воркшопів, планується і проведення інтерактивної виставки, яка покаже приклади успішних громадських ініціатив та за допомогою арт-об’єктів продемонструє реальний стан довкілля міст-учасників.

Бонусом проекту «UcanUkraine» стануть 4 мурали на екологічну тематику, для створення яких будуть запрошені місцеві художники, а макети оберуть містяни за допомогою інтернет-голосування.

Детальніше про проект можна дізнатися на сторінці фейсбук проекту UcanUkraine

Розклад перших онлайн-зустрічей про старт проєкту для громадськості та бізнесу:
28 липня – м. Мелітополь, реєстрацію відкрито
29 липня – м. Бердянськ, реєстрацію відкрито:
30 липня – м. Херсон, реєстрацію відкрито:

Проєкт “Ucan Ukraine” реалізується ГО “Дзиґа” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

«Сусідська варта» на Одещині сприяє вирішенню безпекових проблем у громадах

Забезпечення якісної освіти в громаді в умовах децентралізації

Оновлені умови дистанційного навчання у школах

Триває онлайн-курс про дистанційне навчання

Уряд виділив понад пів мільярда гривень на дезінфекційні засоби для шкіл

Гречка, концерти та дитячі майданчики: чому передвиборча «благодійність» шкодить благодійному сектору