В Тернополі розробили довідник для внутрішньо переміщених осіб

ГО «Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії» розробила «Короткий довідник для ВПО», який буде корисним як для тих переселенців, які вже раніше приїхали до Тернопільської області, так і ...

1.Брошура_ВПО_Тернопіль_А4 в А5_на печать_обложка_page-0001
В Тернополі розробили довідник для внутрішньо переміщених осіб

ГО «Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії» розробила «Короткий довідник для ВПО», який буде корисним як для тих переселенців, які вже раніше приїхали до Тернопільської області, так і для новоприбулих.

«В нашій брошурі зібрані контакти організацій, які надають соціальну, юридичну, психологічну та гуманітарну допомогу. Це урядові та неурядові організації Тернополя. Ми намагаємося координувати роботу організацій, які займаються такою допомогою для ВПО. Посібник є частиною нашої великої роботи, яка направлена на задоволення потреб переселенців. Таким чином, ми допомагаємо їм швидше адаптуватися та інтегруватися у громади Тернопільської області», – зазначив Максим Данильченко, представник організації. 

Я нещодавно переїхала до Тернополя з Донеччини. В мене було багато питань щодо оформлення документів або отримання допомоги у вигляді продуктових наборів. Я отримала юридичну консультацію та змогла знайти контакти різних організацій, які мені зараз потрібні у посібнику. Дуже важливо свої права та обов’язки. Завдяки цьому можна бути більш захищеним», – Оксана, переселенка з Донецької області.

Зміст брошури:

  • Поняття “внутрішньо переміщена особа”
  • Яку державну допомогу може отримати ВПО
  • Права та обов’язки ВПО
  • Нормативно-правова база
  • Довідник контактів (всеукраїнські організації, місцеві органи самоврядування, урядові та інші органи влади, неурядові організації)

Screenshot 2023-01-10 135435

Посібник складається з 16 сторінок. 

В брошурі розміщено QR коди-посилання на інформаційні ресурси на різні організацій, їх адреси та телефони.

Переглянути та завантажити посібник можна за посиланням.

Віримо в ЗСУ!

Брошура підготовлена в рамках проєкту «Нові мешканці Тернополя» – шлях від міграції до стабільного розвитку, який впроваджується ГО Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії за підтримки Goverment of Canada та Black Sea Trust for Regional Cooperation, a Project of the The German Marshall Fund of the United States. Думки, висловлені в цій брошурі, не обов’язково відображають точку зору Black Sea Trust чи його партнерів.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Необхідно терміново внести зміни до Держбюджету щодо розподілення наявних 8,5 млрд грн для покриття дефіциту освітньої субвенції

БФ “Надія по всьому світові” відзвітував за рік роботи

У Рівному навчали створювати якісні аналітичні тексти

365+ днів волонтерської діяльності Ротарі Клубу «Київ-Столиця»

Події для дітей та гуманітарна допомога на Харківщині

Новояричівська громада розпочала роботу над Стратегією розвитку