В Одесі відзначили кращі соціальні проекти України

Фінальна частина проекту Social Project Awards відбулась 8 грудня в Одесі, в рамках якої відзначили кращі 100 соціальних проектів України у 10-ти номінаціях.Серед фіналістів 2 проекти з Тернополя.У ...

48274918_2089490071113394_7450895534090354688_n
В Одесі відзначили кращі соціальні проекти України

Фінальна частина проекту Social Project Awards відбулась 8 грудня в Одесі, в рамках якої відзначили кращі 100 соціальних проектів України у 10-ти номінаціях.

Серед фіналістів 2 проекти з Тернополя.

У номінації “Забезпечення рівних можливостей” у ТОП 10 потрапив проект Рівні можливості на фестивалі «Файне Місто»! 

Фітяк Олександр_0455Щоб зробити фестиваль «Файне Місто» найдоступнішим масовим заходом України організатори розпочали з того, що зробили вхід для людей з інвалідністю 1 та 2 груп абсолютно безкоштовним. До території фестивалю і в зворотному напрямку курсувало спеціально-обладнане «Соціальне таксі». Орієнтуватись на території та почувати себе більш комфортно гостям з інвалідністю допомагали 25 волонтерів, які пройшли відповідне навчання. Територією був прокладений «Безпечний маршрут» із спеціального покриття, щоб гостям на візках було комфортно пересуватись між локаціями. Перед головною сценою  облаштували подіум і особливі гості не лише чули, але й добре бачили свій улюблений гурт. На території також були розміщені спеціальні вбиральні.

Проект доступності та екологічності фестивалю “Файне Місто” реалізовувався у партнерстві з благодійним фондом “Карітас Тернопіль”, Файне.UA за підтримки “Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

У номінації “Освіта” у ТОП 10 увійшов проект Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики.

_DSC1287Унікальний освітній проект “Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики” спрямований на підготовку фахівців, які формують та реалізовують молодіжну політику в об’єднаних громадах заходу України. Протягом трьох сесій представники об’єднаних територіальних громад заходу України вивчали дисципліни, які допоможуть їм у подальшому формувати та реалізовувати молодіжну політику у своїх громадах, проводили тренінги для молоді та реалізовували спільно з ними проекти. Фінальною роботою стала підготовка проекту Стратегії розвитку молоді громади, яку презентували та захищали учасники перед врученням Сертифікатів.

Проект реалізувала громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” спільно з Тернопільським національним економічним університетом, Міністерством молоді та спорту України, Комітетом Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.

Social Project Awards  – премія у сфері соціальних проектів і соціальних інновацій, основна мета якої популяризувати соціальні проекти і талановитих громадських діячів, які формують майбутнє країни. Як перша і єдина премія подібного роду Social Project Awards спрямована на визнання внеску громадських діячів у розвиток громадянського суспільства України та сприяння піднесенню соціальних проектів в країні.


Тематика публікації:                      

Останні публікації цього розділу:

Підприємці Рівненщини вчилися користуватися європейськими фінансовими інструментами

Активності Громадського центру правосуддя в м. Татарбунари

Новий проект для молоді від ГО «Молода Черкащина»

Фахівці БО "Світло надії" навчають протидіяти торгівлі людьми

Проект ЄС формує ради з питань реформи правосуддя в 6 регіонах

Опитування громадських організацій в рамках проекту Східного партнерства