В межах проекту “Психологічна підтримка ВПО в Дніпрі через призму документального кіно” підписано меморандум

Громадська організація «Приазовська правозахисна група” упродовж вересня 2024 року  підписали тристоронній меморандум – задля підтримки внутрішньо переміщених осіб. Меморандум про співпрацю і ...

Додано:
nataliia.aliabieva

image_123650291
В межах проекту “Психологічна підтримка ВПО в Дніпрі через призму документального кіно” підписано меморандум

Громадська організація «Приазовська правозахисна група” упродовж вересня 2024 року  підписали тристоронній меморандум – задля підтримки внутрішньо переміщених осіб.
Меморандум про співпрацю і взаємодію підписали також  Донецька Єпархія Православної Церкви України та Маріупольська районна державна адміністрація.  Всі ці інституції активно задіяні у наданні різнобічної допомоги вимушеним переселенцям, зокрема, на території міста Дніпра.

image_123650291-2

Цей документ покликаний зміцнити співробітництво та координацію між трьома інституціями задля досягнення спільних цілей.
Наша співпраця спрямована на досягнення ефективності у вирішенні проблем та підтримці внутрішньо переміщених осіб,які в більшості знаходяться  у складних життєвих обставинах. 
Кожна з цих організацій відіграє окрему потужну роль у наданні допомоги внутрішньо переміщеним особам. Меморандум передбачає використання всіх наявних ресурсів для всебічного забезпечення захисту прав внутрішньо переміщених осіб, зокрема психологічної допомоги.

 

Як повідомив директор ГО «Приазовська правозахисна група” Григорій Курачицький, метою меморандуму є організація широкої співпраці щодо покращення координації дій у забезпеченні психологічної, юридичної, духовної і соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб.
Підписання цього меморандуму є вкрай важливим для нашої громади, оскільки така співпраця дасть можливість підвищити рівень психологічної стійкості, а також підтримки в захисті прав внутрішньо переміщених осіб.

«Для того, щоб більше внутрішньо переміщених осіб відчували підтримку, турботу держави, громадського сектору, духовенства, вони мають знати, що на цьому шляху вони будуть не самі, а отримають усю можливу допомогу від різних інституцій в країні – задля цього ми працюємо», зазначила експертка проєкту Наталія Аляб’єва. 

# Приазовська правозахисна група

Ця публікація створена в рамках проекту “Психологічна підтримка внутрішньо переміщеним особам в Дніпрі через призму документального кіно” та стала можливою завдяки громадській організації Docudays UA.
Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди громадської організації Docudays UA.

Текст підготувала Наталія Аляб’єва


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У Львові пройшло навчання з впровадження Принципів розширення прав і можливостей жінок (WEPs)

Лише пандус не вирішує питання доступності: В Києві обговорили, як забезпечити інклюзивність виборчого процесу після війни

Гінекологічні крісла для жінок з інвалідністю: важливі кроки до інклюзивної медицини

Стартувала програма з євроінтеграції, лідерства та інновацій для української молоді Next Visionaries

Свіжі пропозиції роботи в громадському секторі

Підсумки форуму про права людей з інвалідністю в Україні