В Харкові працівники освіти вчились медіаграмотності

9 березня в Хаб социальної активності «Студія 42» відбувся семінар "Медіаграмотність для освітян", організований за ініціативи ГО “Харківський правозахисний альянс”. Тренеркою заходу стала Ганна ...

Додано:
kharkiv.alliance

IMG_6330
В Харкові працівники освіти вчились медіаграмотності

9 березня в Хаб социальної активності «Студія 42» відбувся семінар “Медіаграмотність для освітян”, організований за ініціативи ГО “Харківський правозахисний альянс”.

 Тренеркою заходу стала Ганна Старкова, кандидат культурології, викладала на кафедрі телебачення Харківської державної академії культури, консультант з медіасупроводу, має майже десять років досвіду роботи у медіа, займається соціальною та культурно-просвітницькою діяльністю.

 Учасники тренінгу, якими стали вчителі, викладачі, батьки учнів, освітні тренери та всі охочі долучитись до впровадження медіаграмотності та критичного мислення в українську освіту, мали змогу підвищити рівень своєї медіакомпетентності, ознайомитися з різними напрямами й форматами інтеграції медіаосвіти в навчальний процес і оцінити в цьому напрямку можливості своїх закладів освіти: чи це буде впровадження окремого предмету «Медіакультура», чи факультатив, чи позакласний гурток (журналістики, відеовиробництва, анімаційна студія, кіноклуб тощо), чи школа лише може інтегрувати певні аспекти медіаосвіти в інші навчальні предмети.

 «На даному етапі важливо аби більше вчителів, більше батьків дізнавалися про медіаграмотність, медіаосвіту та отримували відповідні навички. Зараз, коли розробляються нові стандарти та впроваджується освітня реформа, важливо, щоб медіаграмотність стала наскрізною навичкою», – підсумував керівник проекту Сергій Напрасніков.

 Проект “Громадська кампанія з підвищення медіаграмотності мешканців Харківщини як інструмент протидії дезінформації та перешкоджання дестабілізаційним заходам в регіоні в умовах військового конфлікту” реалізується ГО “Харківський правозахисний альянс” за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Публічні обговорення — це не формальність, а механізм, який допомагає підвищити ефективність місцевої політики

Навчання в добу ШІ: виклики, етика і натхнення на вебсемінарі EDU-AI

В Україні продовжується моніторинг та пріоритизація перинатальної допомоги

Продовження навчання з WEPs: як подолати гендерний розрив в оплаті праці та підтримати професійний розвиток жінок

Громадська участь та кадрове забезпечення держслужби на деокупованих територіях

Від 49 до 56%: що продемонстрував Індекс доброврядності процесу відновлення у пілотних громадах Півдня і Півночі України