В Харківській області реалізується гуманітарний проект для людей з найвразливіших категорій

Вже втретє ініціатива «Харківські мурахи» (ГО «Асоціація приватних роботодавців») співпрацює з БО «Мережа 100% життя Рівне». Так було втілено гуманітарний проект та проект з підтримки ...

100
В Харківській області реалізується гуманітарний проект для людей з найвразливіших категорій

Вже втретє ініціатива «Харківські мурахи» (ГО «Асоціація приватних роботодавців») співпрацює з БО «Мережа 100% життя Рівне». Так було втілено гуманітарний проект та проект з підтримки волонтерства.

Новий проект спрямований на підтримку найвразливіших категорій населення:

  • ВПО,
  • людей похилого віку з недостатнім пенсійним забезпеченням,
  • людей з інвалідністю,
  • багатодітних родин,
  • тих, хто втратив одного або всіх членів родини,
  • родин захисників, які загинули.

«Ми надаємо набори предметів гігієни та продуктові набори, – розповідає керівник проекту «Забезпечення гуманітарних потреб населення громади та переселенців, що знаходяться на території приймаючої громади та на деокупованих територіях»  Олександр Чумак. – Плануємо до завершення проекту сумарно роздати 700 таких наборів. Таким чином ми охопимо близько 2000 людей. Хочу зазначити, що ми людей не утримуємо, а підтримуємо. Люди отримують такі набори один раз на 2-3 тижні».

За словами представників проекту чимало людей питають, як можна стати отримувачем такої допомоги.  Це можливо за умови, що потенційний отримувач входить в одну з зазначених вище категорій. Сама процедура подання заявки дуже проста – треба заповнити форму на офіційній сторінці ініціативи «Мерефянські мурахи» в фейсбук, вказати там необхідну категорію, зазначити склад родини, адресу, контактний телефон. При видачі наборів документи отримувача будуть перевірятись, тож при заповнені заявки цей момент треба брати до уваги.

«Дуже тішить, що співпраця з фондом є плідною та результативною, – коментує Олександр Чумак. – Минулого року завдяки їй ми надали 700 наборів з засобами гігієни та продуктами, підготували групу з 50 волонтерів, які тепер мають навички з надання першої допомоги, вміють ідентифікувати вибухонебезпечні предмети. Крім того ми підготували спеціалістів, які мають навички залучення грантових коштів на реалізацію своїх проектів. І все це в рамках проектних ініціатив».

Не оминули волонтери увагою і громади на деокупованих територіях та потреби військових. Було зібрано та передано необхідний людям одяг, продукти, окопні свічки, ліки, засоби для розвідки тощо.

«Ініціатива «Харківські мурахи» одна з перших, що отримала подібну грантову підтримку в Харківській області – дякуємо фонду за підтримку та довіру. Наш проект допомагає вижити людям із соціально вразливих категорій, тож попереду ще багато роботи», – зазначив Олександр Чумак.

 

Публікація підготовлена в рамках суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне». Її зміст є виключною відповідальністю суб-грантера проєкту EU4CSOs Emergency Actions ГО «Асоціація приватних роботодавців» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

#StandWithUkraine #ПрямуємоРазом #EU4CSOsEmergencyActions 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

«Свідки. На північ від Києва» - фільм про жителів/-ок Київської області, які пережили російську окупацію, доступний на YouTube

Безплатний онлайн-курс про безпечну поведінку на деокупованій території

«Хлопці не плачуть» і «Ти ж дівчинка!» Новий серіал про небезпеки гендерних стереотипів на Дія.Освіта

Оголошено результати конкурсу суб-грантів в межах проєкту EU4CSOs Emergency Actions

У Комітеті здоров’я нації відбувся круглий стіл «Стань на варті свого серця»

Звільнення з ОМС в умовах воєнного стану - експертне роз'яснення