В Дитячому просторі щонеділі проводять безкоштовні театральні вистави для реабілітації та арт-терапії діток Миколаєва

Дитячий простір на базі дитячого містечка «Казка» щонеділі влаштовує безкоштовні театральні покази для дітей Миколаєва та малечі з сімей ВПО. До кінця березня вистави проводитимуть актори ...

Додано:
Evgen Gomonjuk

дитячий простір в Миколаєві від СОС Дитячі Містечка Україна
В Дитячому просторі щонеділі проводять безкоштовні театральні вистави для реабілітації та арт-терапії діток Миколаєва

Дитячий простір на базі дитячого містечка «Казка» щонеділі влаштовує безкоштовні театральні покази для дітей Миколаєва та малечі з сімей ВПО. До кінця березня вистави проводитимуть актори Миколаївського академічного художнього драматичного театру. А у квітні ініціативу підхоплює Миколаївський академічний обласний театр ляльок.

Вже цієї неділі, напередодні святкування Всесвітнього дня театру, 26 березня, об 11:00 на базі простору відбудеться вистава «Котячі історії». Організатори запрошують усіх охочих доєднатися до перегляду. Вхід на виставу вільний за умови попередньої реєстрації за телефоном: +380(97)091-24-01 (кількість місць обмежена).

Локація заходу: Дитячий простір в ДМ «Казка» за адресою: вул. Декабристів, 38-А (вхід через будиночок із жовтою черепицею).

дитячий простір в Миколаєві від СОС Дитячі Містечка Україна

«Місто дуже довгий час не мало працюючих об’єктів культури. А діти-переселенці та ті діти, які повертаються, на жаль, не можуть ходити у дитячий садок, аби мати можливість там проводити свій час. У Дитячому просторі колектив нашого театру щонеділі проводить спектаклі для дитячої аудиторії. Завдяки цьому діти можуть комплексно відпочити на атракціонах, пограти в ігри, які розвивають, і найголовніше – подивитися виставу. Це і підтримка закладів культури, які залишилися в місті. Це і взаємодопомога мешканців міста-героя. Ми всі зараз працюємо над однією метою – реабілітація та арт-терапія «дітей війни», яким потрібен певний психологічний підхід. Щоб вони могли повноцінно і житі і розвиватись, усвідомлюючи, що війна закінчиться і обов’язково буде перемога України», – каже Артем Свистун, директор Миколаївського академічного художнього драматичного театру.

Квітне програма готує для маленьких відвідувачів лялькові театральні вистави на базі українських казок, які також відбуватиметься у неділю. Зокрема за таким графіком: 9 квітня об 11:00 – вистава «Колобок»; 23 квітня об 11:00 – вистава «Пан Коцький»; 30 квітня об 11:00 – вистава «Коза-дереза».

«На сьогодні, на жаль, ми не приймаємо глядачів у приміщенні зали театру через те, що немає укриття. Але ми працюємо на базі міської дитячої бібліотеки, і на всіх інших майданчиках Миколаєва, куди нас запрошують, і де ми можемо зустрітися із нашими глядачами. У квітні ми покажемо тут три вистави з українського фольклору. Не дивлячись на дитячі назви, вони будуть цікаві і для дорослих. У лютому і березні ми створили дві нові вистави «Лялькарка» і «Гуси-лебеді», з якими також поїдемо у квітні на гастролі», – ділиться найближчими планами театру Олена Антонова, керівниця літературно-драматургічної частини Миколаївського академічного обласного театру ляльок.

дитячий простір в Миколаєві від СОС Дитячі Містечка Україна

Дитячий простір відкрито у співпраці з Миколаївською міською радою та ГО «Ресурсний центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки СОС Дитячі Містечка Україна. Агенція розвитку Миколаєва є інформаційним партнером проекту у Миколаєві.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Для жінок, які постраждали від домашнього насильства, в м. Кривий Ріг організовується навчання за новими спеціальностями

Розпочався проєкт "SOS-Турбота", спрямований на підтримку людей, яким важко подбати про себе самостійно

Удар по економічній спроможності Харківщини ставить критичні вимоги до місцевого бюджетного процесу

Антикорупційний порядок денний у громадах: чому важливо залучати громадськість?

Інклюзивна освіта в коворкінгах Пирятинської громади

В Україні створили інтерактивну мапу безкоштовних освітніх просторів та культурних хабів