В Дніпрі молодих людей безкоштовно навчають блогерству

Як стати блогером, обговорювати складні теми та майстерно комунікувати з аудиторією? Цьому молодих людей, студентів внз Дніпра та області навчають в рамках проекту, який реалізує громадська ...

Сентябрь 2021_Кругл стол Мир у цифровий час
В Дніпрі молодих людей безкоштовно навчають блогерству

Як стати блогером, обговорювати складні теми та майстерно комунікувати з аудиторією? Цьому молодих людей, студентів внз Дніпра та області навчають в рамках проекту, який реалізує громадська організація Гендерний клуб Дніпро у співпраці з ГО Фундація прав людини (Київ) за підтримки уряду ФРН. Про подробиці проекту його учасники розповіли під час круглого столу

Участь у проекті беруть студенти вищих навчальних закладів з Дніпропетровської області під кураторством викладачів внз. Тренінги для моложих людей проводять досвідчені викладачі, які діляться знаннями та навичками щодо написання текстів, ведення блогів, продуктивної роботи в соціальних мережах, мережевого етикету тощо.

“Дякуємо за цікаво надану та корисну інформацію”, – зазначає учасниця проекту Тетяна Бойко, студентка Дніпровського гуманітарного університету. Зараз вона активно веде власний блог та опрацьовує Резолюцію ООН 1325 “Жінки. Мир. Безпека”

“Я навчився вести блог, комунікувати у соцмережах, отримав багато цікавих знань та познайомився з цікавими людьми”, – зазначає учасник проекту Дмитро Стрижак.

Також учасники проекту беруть участь у семінарах та блог-кафе, де зможуть навчитися комунікувати суспільно важливі теми – толерантність, порозуміння, миротворчість та ін., що вкрай актуальні у наш час.

Мир у цифровий час сентябрь 2021

“Важливо долучати молодь до участі у прийнятті рішень, в миротворчих процесах”, – зазначила під час круглого Людмила Адашис, к.ю.н., доцентка, доцентка кафедри кафедри міжнародного права Університету митної справи та фінансів (Дніпро).

“Молоді люди отримали нові знання, знайшли нових друзів, тож дякую організаторам за можливість долучитися до проекту”, – каже Тетяна Алфьорова, к.ю.н, проректорка Дніпровського гуманітарного університету.

Організатор проекту Гендерний клуб Дніпро запрошує до участі зацікавлених молодих людей, які бажають навчитися писати, вести блоги, активно комунікувати з аудиторією: звертатися до координаторки проекту Валерії Рєпіної ([email protected]).


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Благодійний фонд "Імпульс.ЮА" допомагає жінкам-переселенкам та їхнім дітям долати негативні наслідки війни

Росіяни намагаються нас зламати фейками: як з цим боротися?

Завершилася VIII Всеукраїнська школа волонтерів

"Не додавай роботи": в Україні стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія на підтримку поліції, медиків і рятувальників

eHealth в Україні: що це і як працює?

Молоко для пологового, допомога ЗСУ та переселенцям – як живе громада на півночі Запорізької області