“Єднання заради дії”: Уманська молодь серед переможців

Збірна команда старшокласників міста Умань стала переможцем серед команд підлітків в межах програми "Єднання заради дії". Підлітки з 01 травня розпочали реалізацію проєкту "ПсихоПідйом" який ...

Додано:
gugu

438173897_837738031714819_2463640852578000675_n
“Єднання заради дії”: Уманська молодь серед переможців

Збірна команда старшокласників міста Умань стала переможцем серед команд підлітків в межах програми “Єднання заради дії”. 

Підлітки з 01 травня розпочали реалізацію проєкту “ПсихоПідйом” який триватиме до 31 серпня 2024 року в Уманській міській територіальній громаді.

Команда ГО «Світ компетенцій» (м. Умань) адмініструватиме та допомагатиме молоді робити перші кроки в проєктній діяльності.

Мета проєкту: сприяти адаптації внутрішньо переміщених підлітків та посилити соціальну згуртованість між підлітками в Уманській громаді.

Цільова аудиторія: підлітки місцеві та ВПО віком 14-17 років.

Цілі проєкту:

  1. Забезпечення психологічної підтримки для місцевих та внутрішньо переміщених підлітків віком від 14 до 17 років у м. Умань.
  2. Сприяння соціальній єдності та інтеграції підлітків.
  3. Вирішення поширених проблем, таких як шкільне насильство, складнощі у спілкуванні з батьками, травматичні події, стрес перед екзаменами та проблеми самооцінки.

У рамках проєкту передбачено:

  • 6 психологічних тренінгів.
  • 30 індивідуальних психологічних консультацій.

Тематика тренінгів:

• «Протидія булінгу серед молоді».
• «Здорові стосунки підлітків з батьками».
• «Соціальна синергія».
• «Емоційна стійкість».
• «Calm&Confident».
• «Все про себе».

“Ці підлітки – перші кого ми навчаємо реалізовувати соціальні проєкти. Сьогодні надзвичайно важливо, що молодь шукає шляхи вирішення своїх проблем через проєктну діяльність. Активні підлітки (місцеві та ВПО) є справжніми агентами змін у громаді. Окрім того, вони набувають навичок критичного мислення, співпраці та лідерства, стають здатними досягати своїх цілей, незважаючи на перешкоди . Ці навички є ключовими для їх успішного майбутнього. В умовах війни залучення молоді до таких програм є гарним інструментом спонукати її залишитися в Україні” – Тетяна ПОЛІЩУК, голова громадської організації “Світ компетенцій”.

Долучайтеся, навчайтеся та ростіть разом з нами!

Реєстрація на заходи за покликанням.

Більш детальну інформацію про проєкт читайте на сторінці ГО “Світ компетенцій”

Проєкт “ПсихоПідйом” став можливим в межах програми “Єднання заради дії”, що втілюється IREX за підтримки Державного департаменту США.

Вміст є виключно відповідальністю ГО «Світ компетенцій» та необов’язково відображає погляди IREX та Державного департаменту США.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Кар'єрне консультування для нових мешканців громади: досвід ГО PRO WOMEN UA 

Сталість жіночого бізнесу попри війну, блекаути, вимушені передислокації: вшосте оголошено фіналісток конкурсу "Створено жінками - 2024"

Новий щотижневий дайджест вакансій для громадських активістів та активісток

Як покращити новинний контент на сайтах ВЦА Луганщини і Донеччини? Комунікаційники отримали поради

Громадські активісти Півдня України підвищують свою спроможність та планують нові ініціативи

Освітні можливості, фінансова допомога та консультації юристів: добірка ініціатив та програм для вимушених переселенців